دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
Flowers
  • یکشنبه 27 مهر 1399
  • دسته‌بندی:
  • خرید ملکی
  • کد خبر: 4664
  • منبع : پایگاه خبری ملک هفت

شناخت شهرک های ورداورد و شرایط زندگی در آن

شناخت شهرک های ورداورد و شرایط زندگی در آن

وردآورد،  قسمتی از تهران که در سال‌های اخیر با اضافه شدن شهرک‌های مدرن در کنار ساختارهای قدیمی زندگی در آن بیش از گذشته در جریان است.

این منطقه همه المان‌های زندگی شهری برای طبقه متوسط را داراست. زندگی در وردآورد به معنای دسترسی سریع و آسان به گذرگاه‌ها و شریان‌های اصلی شهر است. هوای خوب و رودخانه‌هایی  که از گزند آلودگی در امان مانده است.

 بدون تجملات و استفاده بی جهت از نماهای لوکس، سازه‌های ساخته شدن مدرن است و امکانات زندگی راحت را برای طبقه متوسط شهری فراهم می‌آورد.

وردآورد کجاست؟

اگر به نقشه وردآورد نگاهی بیندازیم، مشخص است که محدوده‌ای بین جاده مخصوص کرج و اتوبان کرج را شامل می‌شود.

انتهای محدوده به مترو گرمدره می‌رسد و ابتدا آن به شهرک سینمایی غزالی می‌رسد. مترو وردآورد در بالای اتوبان تهران کرج قرار گرفته است. دانشکده کشاورزی دانشکده تربیت مدرس نیز نزدیک این محدوده است.

وردآورد بخشی از منطقه 22 تهران ومنطقه 21  

وردآورد ، بخشی از مناطق 22 گانه تهران است. قسمتی از آن در منطقه 21 و قسمت دیگر در منطقه 22 تهران واقع شده است.

منطقه‌ای بسیار سرسبز و زیبا که بخش قدیمی‌ آن قدمت 300 ساله دارد و رخدادهای بسیاری در تاریخ ایران از همین منطقه و از کاروانسرای معروف آن به وقوع پیوسته است.

وردآورد هوای خوش و درختان کهن دارد. فضای سبز ایده‌آل یکی از بارزترین شاخصه‌های وردآورد است.

شناخت شهرک های ورداورد و زندگی در آن

زندگی در وردآورد

وردآورد از مناطق در حال رشد تهران است که با شهرک سازی و اتوبان کشی‌ها متعدد بسیاری را مشتاق سکونت و زندگی کرده است.

یکی از دلایل این اشتیاق دسترسی بسیار خوب به اتوبان‌ها و جاده‌های اصلی است. می‌توان از میانبرها با دور شدن از ترافیک به سرعت به به بخش‌های خلوت اتوبان‌ها رسید.

دلیل دیگر قرار گرفتن وردآورد در دو منطقه 22 تهران و 21 تهران است که باعث بالا رفتن ارزش املاک می‌شود. استانداردهای منطقه 22 تهران در سال‌های اخیر برای رفاه شهروندان بسیار بالا بوده است به همین دلیل انتظار می‌رود که وردآورد نیز یکی از بخش‌های در حال رشد تهران باشد.

قیمت خانه وردآورد نسبت به امکانات و سازه‌های اصولی که ساخته شده است کاملا مناسب است و قابل قیاس با مناطق گران قیمت تهران نیست.

خرید خانه در وردآورد

خیابان ولیعصر  اصلی‎ترین خیابان منطقه وردآورد است. بسیاری از آپارتمان‌های نوساز و خانه‌هایی که به فروش میرسد در محدوده این خیابان است.

دسترسی مناسب دارد و امکانات خوبی برای سکونت در این خیابان وجود دارد. وردآورد با وجود آنکه از مرکز شهر حدود نیم ساعتی فاصله دارد اما به دلیل دسترسی مناسب به شما امکان جابجایی ایده‌آلی خواهد داد.

اگر قصد خرید خانه در ورداورد دارید و بودجه محدود و تصور می‌کنید که وردآورد شاید به نوعی حومه تهران باشد و فاصله‌ای که وجود دارد برای رسیدن به کار و تحصیل شما را دچار مشکل می‌کند، اشتباه می‌کنید.

دسترسی شهرک های وردآورد 

وجود دو اتوبان که به سرعت به شریان‌های اصلی شهر تهران راه پیدا می‌کند به شما امکان جابجایی سریع را خواهد داد.

مترو کرج نیز در ایستگاه وردآورد می‌ایستد و صادقیه و اکباتان می‌تواند گذرگاه شما از طریق مترو به مناطق مرکزی باشد. اتوبوس و تاکسی هم به راحتی پیدا خواهد شد.

دسترسی به مراکز تفریحی به راحتی وجود دارد. شهرک‌سازی‌های گسترد‌ه‌ای نیز انجام شده است که به راحتی اجازه سکونت را به شما خواهد داد.

شناخت شهرک های ورداورد و زندگی در آن

معرفی شهرک‌ های وردآورد

چندین شهرک و چندین کوی در این منطقه قرار گرفته است. مروارید شهر، شهرک آتی، شهرک شاهد و شهرک وردآورد و شهرک شهید خرازی از جمله شهرک های ورداورد هستند که شرایط مناسبی را برای زندگی فراهم می‌کنند.

وردآورد از سمت شرق به رودخانه‌ای می‌رسد که از رشته کوه البرز سرچشمه می‌گیرد. این رودخانه از وردیج می‌گذرد و به رودخانه کرج می‌ریزد.

وردآورد گوشه‌ای مدرن و آرام از تهران

یکی از مشکلاتی که سکونت در حومه تهران یا مناطقی که از مرکز دورتر است در سال‌های اخیر داشته، شهرک‌سازی‌های بی حساب است.

گویی تمام هدف این است که برج‌های مسکونی در نقاطی ساخته شود که هیچ امکانات شهری در آن وجود ندارد. این واحد‌ها فروخته شود و شاید در آینده امکاناتی به منطقه اضافه شود. به همین دلیل است که سکونت در این خانه‌ها دردسرهای فراوانی دارد. وردآورد این مشکل را ندارد.

این منطقه سال‌هاست که منطقه مسکونی است. امکانات بسیار خوبی برای زندگی دارد. شهرک های ورداورد به صورت اصولی و منطبق با شرایط جغرافیایی و شهری انجام شده است.

یکی از درخشان‌ترین شهرک‌ های ورداورد که از شهرک های مدرن تهران به شمار می آید، شهرک آتی در منطقه وردآورد است. در ادامه قصد داریم شما را با این شهرک مدرن و زیبا آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید 
شناخت شرایط و امکانات زندگی در شهر جدید اندیشه

شهرک آتی از آینده خبره می‌دهد

شرکت آتی ساز و شرکت همراه اول ساخت سه فاز از شهرک آتی ساز را در 17 برج به عهده گرفته‌اند. آخرین روش‌های ساخت و ساز و مدرن‌ترین طراحی‌ها برای ساخت این برج‌ها به کار رفته است.

فاز  یک این شهرک 11 تا 22 طبقه است. آنتن مرکزی، ماهواره، اینترنت و سیستم اعلام حریق و مهد کودک. یک شهرک مدرن ایده‌آل نگینی است در منطقه غرب تهران. فاز اول این شهرک 556 واحد دارد. فاز دوم شهرک دارای 11 تا 24 طبقه است.

دارای تمامی امکانات فاز اول است. 628 واحد دارد. فاز سوم شهرک آتی وردآورد واحدهای تجاری و اداری قرار گرفتن. فاز سوم تمام امکانات مورد نیاز برای سکونت فاز یک و دو را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد.

روزهای آلوده شهر تهران این شهرک زیبا در وردآورد هوای مناسبی دارد. از پنجره منظره کوهستان را خواهید دید. دسترسی به اتوبان‌های مهم شهر برقرار است.

به بزرگراه تهران کرج و همت و رسالت غرب و آزادگان دسترسی دارد. مترو وردآورد نیز نزدیک است. به سرعت می‌توانید به محل مورد نظر در شهر تهران یا حتی کرج برسید. بسیاری از لحاظ ساخت و امکانات این شهرک را با شهرک اکباتان مقایسه می‌کنند.

مراکز تجاری متعدد، مراکز فرهنگی و فرهنگسراها و سالن تئاتر و کتابخانه نشان می‌دهد که سازندگان به فکر سکونت قشر طبقه متوسط و نیازهایشان بوده‌اند. فضای سبز بسیار خوبی در اختیار است و زمین بازی کودکان در دسترس است

ساختمانی با جدیدترین متدهای ساخت و ساز

تمام سازه‌ها فلزی و بتنی است. سقف‌ها کامپوزیت است و نما سنگ و سیمان رنگی کار شده است. این شهرک در منطقه 22 تهران واقع شده و بدون استفاده از تجملات بی دلیل و در عین سادگی تمامی المان‌های مدرن زندگی شهری را در خود جای داده است.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.