سه شنبه 11 آذر 1399
Flowers
شنبه 01 آذر 1399

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مرکزی تهران

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مرکزی تهران

لیست زیر قیمت مسکن در مناطق مرکزی تهران را به خریداران خانه در این منطقه نشان می دهد.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان در این مناطق با ملک هفت همراه شوید.

لیست قیمت مسکن در مناطق مرکزی پایتخت

با توجه به لیست قیمت مسکن در مناطق مرکزی پایتخت که در زیر آمده است، در روزهای اخیر برخی از فروشندگان و صاحبان املاک در مناطق متوسط پایتخت، برای فروش ملک خود قیمتی در حدود یک میلیارد تومان پیشنهاد داده اند.

این درحالی است که یک میلیارد تومان، قیمت یک ملک در مناطق جنوبی پایتخت می باشد. علاوه بر این با توجه به لیست قیمت مسکن در مناطق مرکزی پایتخت، با جست و جوی بیشتر فایل های مشاوران املاک،  خانه ای کمتر از یک میلیارد تومان در وسط شهر نیز میتوان یافت.  به عبارت دیگر: خریدارانی که به دنبال خرید خانه در مناطق جنوبی تهران هستند، با جست و جوی بیشتر می توانند با بودجه ای که برای خرید خانه در مناطق جنوبی تهران کنار گذاشته اند، آپارتمانی در منطقه میانی شهر یافت کنند.

البته این موضوع فواید و مضراتی به همراه دارد:

جست و جوی ملک در مناطق جنوبی شهر با بودجه مناسب با همان منطقه بسیار راحت بوده و موردهای بیشتری برای بازدید و انتخاب، پیش روی خریدار قرار میگیرد. درحالی که خرید خانه در مناطق مرکزی شهر، با بودجه خانه های مناطق جنوبی، کاری بسیار دشوار و زمان بر است.

افرادی که به دنبال خرید خانه ای با امکانات نسبتا بالا هستند، می توانند در مناطق جنوبی شهر به دنبال خانه مورد نظر خود باشند همچنین افرادی که امکانات شهری و دسترسی های موجود در شهر برایشان اهمیت بالایی دارد و زندگی در منطقه ای با امکانات خوب و راحت را به زندگی در خانه ای خانه ای با شرایط داخلی ایده آل ترجیح می دهند، میتوانند به جست و جوی ملک در مناطق مرکزی بپردازند.

لیست زیر که از بررسی فایل های موجود در مشاوران املاک جمع آوری شده است، نشان می دهد که گاهی با قیمت خانه ای در مناطق جنوبی پایتخت می توان مورد بهتری در منطقه میانی شهر پیدا کرد.

لیست زیر، قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی در مناطق مرکزی تهران را بر حسب سن بنا نشان می دهد.

لیست قیمت مسکن در مناطق میانی پایتخت

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.