چهارشنبه 12 آذر 1399
Flowers
یکشنبه 02 آذر 1399

لیست جدید آپارتمان ارزان تر از متوسط قیمت مسکن در تهران

لیست جدید آپارتمان ارزان تر از متوسط قیمت مسکن در تهران

ملک هفت لیست آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن را برای افرادی که بودجه کافی برای خرید مسکن ندارند جمع آوری کرده است.

برای اطلاع از آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن با ما همراه شوید..

لیست آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن در تهران

 

جهش قیمت مسکن و همچنین کمیاب و حتی گاهی نایاب شدن فایل های نوساز یا چند سال ساخت برای خرید، دو مورد از معضلاتی است که خانه اولی ها و همچنین سایر متقاضیان خرید مسکن با آن دست و پنجه نرم می کنند.

هرچند که این دو معضل از دو سال گذشته در بازار مسکن به وجود آمده بود اما اکنون این مساله شدت بیشتری یافته است. به طوریکه میتوان گفت بازار الان، بازاری خالی از خانه اولی هاست.

با وجود اینکه بیشتر معاملات خانه های نوساز یا چند سال ساخت از طرف خانه اولی ها انجام می شد، اما اکنون با افزایش قیمت مسکن این گروه از متقاضیان مسکن به اجبار از بازار مسکن کناره گیری کرده اند.

با این حال در دفاتر مشاوران املاک هنوز  فایل هایی را می توان یافت که مالکان آنها قیمتی کمتر از متوسط قیمت مسکن در تهران پیشنهاد داده اند.

ملک هفت، لیست آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن را جمع آوری کرده است.

هرچند که بیشتر آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن از لحاظ سن بنا بسیار بالا بوده و از شرایط لازم برای دریافت وام مسکن برخوردار نیستند، اما ملک هفت به متقاضیان خرید مسکن در تهران، پیشنهاد می کند که این آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن را که غالبا کلنگی هستند را خریداری نموده و  پس از بازسازی آن تا زمانی که شرایط خرید خانه بهتر و نوساز را فراهم کنند، در آن ساکن شوند.

لیست زیر آپارتمان های ارزان تر از متوسط قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران را به نمایش گذاشته است.

در لیست مزبور می توانید مشخصات کامل ملک از قبیل آدرس، متراژ خانه، عمر بنا و قیمت هر متر مربع آن را مشاهده نمایید و از قیمت ملک در منطقه مورد نظر خود آگاهی پیدا کنید.

لیست قیمت آپارتمان های ارزانتر از متوسط قیمت مسکن در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.