چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت جدید خانه چند سال ساخت در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت جدید خانه چند سال ساخت در مناطق مختلف تهران

لیست زیر قیمت خانه چند سال ساخت در مناطق مختلف تهران، برای متقاضیانی که توانایی خرید خانه های نوساز ندارند به نمایش درآمده است.

جهت اطلاع از قیمت خانه چند ساله و فرسوده با ملک هفت همراه باشید.

لیست قیمت خانه چند سال ساخت در تهران

بر اساس گزارشپایگاه خبری ملک هفت: در بازار مسکن، خانه های چند ساله بخش زیادی از توجه متقاضیان مسکن را به خود جلب کرده اند. با توجه به افزایش قیمت مسکن در سال های اخیر بسیاری از متقاضیان خانه های نوساز، به دلیل کمبود بودجه به سمت خانه های چند سال ساخت که قیمت کمتری نسبت به خانه های نوساز دارند، رفته اند.

بر اساس گفته بسیاری از کارشناسان و مشاوران املاک، پس از افزایش قیمت مسکن، بخش گسترده ای از متقاضیان مسکن به سمت خانه های چند سال ساخت با عمر بنای بین 10 تا 15 سال هدایت شده اند.

فایل های موجود در دست مشاوران املاک نشان می دهد که، خانه های چند سال ساخت متنوعی در مناطق مختلف تهران وجود دارد که برای فروش به عرضه گذاشته شده اند.

جول زیر قیمت خانه چند سال ساخت در مناطق مختلف را به نمایش گذاشته است.

لیست مزبور قیمت خانه چند سال ساخت در مناطق مختلف تهران را در مقیاس یک متر مربع به اطلاع شما می رساند.

بر اساس لیست زیر برای خرید خانه فرسوده و چند ساله با متراژ کمتر از 70 متر در مناطق مرکزی تهران،  قیمتی حدود 800 میلیون تومان باید در نظر گرفت. البته خاته های چند ساله با قیمت کمتر از قیمت ذکر شده نیز در مناطق جنوبی تهران می توان یافت.

همچنین قیمت خانه چند سال ساخت در مناطق شمالی تهران بسیار متنوع می باشد، بر اساس لیست قیمت خانه های فرسوده در زیر، قیمت خانه های چند سال ساخت در مناطق شمالی تهران از 45 میلیون تومان در هر متر مربع تا 60 میلیون تومان نیز متغیر است.

لیست قیمت خانه های چند سال ساخت در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.