چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 9 تهران

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 9 تهران

بر خلاف کاهش قیمت خرید و فروش مسکن در بازار مسکن تهران، سطح اجاره بهایی که از سوی مالکان پیشنهاد میشود تغییر چندانی نداشته است.

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 9 تهران

ملک هفت لیست قیمتی مبنی بر قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 9 تهران، برای افرادی که مایل به اجاره مسکن در این منطقه هستند، جمع آوری کرده است.

بررسی قیمت رهن و اجاره در منطقه 9 تهران که یکی از مناطق پر متقاضی در جنوب پایتخت به حساب می آید، نشان می دهد که برای رهن کامل یک واحد مسکونی در منطقه 9 تهران، باید مبلغی معادل 2 میلیون تومان در هر متر پرداخت کرد.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن در منطقه 9 تهران

منطقه 9 تهران یکی از مناطق شهر تهران است که در قسمت غربی پایتخت قرار گرفته است.

این منطقه دارای 2 ناحیه می باشد که ناحیه 1 از 3 محله و ناحیه 2 از 5 محله تشکیل شده است.

وجود پادگان جی و فرودگاه مهرآباد موجب شده است که ساکنان این محله از آلودگی صوتی بسیاری رنج ببرند. همین امر باعث ارزان تر بودن قیمت آپارتمان های منطقه 9 نسبت به دیگر مناطق شده است.

اما با این وجود، منطقه 9 تهران یکی از مناطقی به حساب می آید که متقاضیان زیادی چه از لحاظ خرید مسکن چه از نظر رهن و اجاره دارد.

همچنین، منطقه 9 تهران به عنوان کانون عرضه واحدهای نقلی و کوچک متراژ معرفی شده است که بخش زیادی از واحدهای کمتر از 70 متر در این منطقه، به بازار خرید یا اجاره پیشنهاد می شود.

در کنار عیب ذکر شده می توان از مزایای این منطقه نیز یاد کرد:

  • در این منطقه ساختمان های مهمی از قبیل ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 9
  • به دلیل نزدیکی به فرودگاه مهرآباد، دسترسی به خطوط مترو به راحتی میسر شده است.

از محله های مهم و معروف منطقه 9 تهران میتوان به: محله استاد معین، دستغیب، شمشیری، فتح، فرودگاه مهرآباد، دکتر هوشیار، امامزاده عبدالله، سرآسیاب مهرآباد و مهرآباد جنوبی نام برد.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.