چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت امروز رهن و اجاره املاک کلنگی در تهران

لیست قیمت امروز رهن و اجاره املاک کلنگی در تهران

ملک هفت برای مستاجرانی که بودجه کافی برای رهن و اجاره خانه های نوساز ندارند، لیست قیمتی مبنی بر رهن و اجاره املاک کلنگی در مناطق مختلف تهارن آماده کرده است.

برای اطلاع از قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی در تهران با ما همراه شوید.

لیست قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی در تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، بازار رهن و اجاره املاک کلنگی به بازار قیمت مسکن بستگی  دارد. در شرایطی که مستاجران امکان اجاره آپارتمان نوساز را ندارند، به ناچار به سمت رهن و اجاره املاک کلنگی می روند.

در شرایط کنونی که به اعتقاد برخی کارشناسان، دوران پسا جهش و پایان عصر جهش است و با کاهش انتظارات تورمی همراه هستیم، گروهی از مستاجران همچنان توانایی اجاره املاک نوساز را ندارند و از آن جایی که قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی کمتر از آپارتمان های نوساز است، به اجاره املاک کلنگی تمایل بیشتری دارند.

ملک هفت لیست قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی را برای متقاضیان اجاره این املاک جمع آوری نموده است.

با بررسی لیست قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی در مناطق غربی و شرقی تهران  به دو موضوع مهم می توان پی برد:

اول اینکه:  بیشتر خانه های کلنگی که در غرب تهران برای اجاره عرضه شده اند، متراژ ی بالاتر از 100 متر مربع دارند درحالی که در مناطق شرقی تهران غالبا متراژ خانه ها کمتر از 100 متر مربع هستند.

نکته دومی که از بررسی لیست قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی در مناطق غربی و شرقی تهران متوجه می شویم، تفاوت قیمت رهن و اجاره در این دو نیمه است.

به عبارت دیگر نرخ های پیشنهادی مالکان املاک کلنگی در مناطق غربی و شرقی تهران بسیار تفاوت دارند.

قیمت رهن املاک کلنگی در مناطق غربی تهران غالبا بیش از 400 میلیون تومان پیشنهاد شده است درحالی که در مناطق شرقی تهران این موضوع برعکس می باشد و مالکان به دریافت اجاره ماهیانه تمایل بیشتری نشان می دهند و مبلغ پول پیش املاک شرقی تهران عموما بین 50 تا 100 میلیون تومان است.

مستاجران عزیز با بررسی جدول زیر، می توانند نسبت به اجاره خانه بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرند و منطقه مناسب با بودجه خود را پیدا کنند

لیست قیمت رهن و اجاره املاک کلنگی در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.