چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان های زیر 50 متر در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های زیر 50 متر در تهران

آپارتمان های زیر 50 متر و نقلی یکی از واحدهای مسکونی پرتقاضا در بازار خرید مسکن می باشد.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان های زیر 50 متر با ملک هفت همراه شوید.

لیست قیمت آپارتمان های زیر 50 متر در تهران

با توجه به کاهش توان مالی مردم در خرید مسکن، بسیاری از متقاضیان خرید واحد مسکونی در تهران ناچار به کاهش انتظارات خود شدند.

برخی به خرید واحدهای مسکونی نقلی و کوچک راضی شدند، برخی به خرید خانه ای با عمربنای بالا فکر کردند و برخی نیز برای خرید خانه، به منطقه ای پایین تر از منطقه مورد نظر خودشان اکتفا کردند.

در این حالت، آپارتمان های زیر 50 متر مربع، گزینه مناسبی برای این متقاضیان می باشد. در میان فایل های عرضه شده از سوی مالکان و فروشندگان مسکن، واحدهای زیر 50 متر یا خانه های نقلی بسیاری میتوان در آن ها یافت.

ملک هفت برای متقاضیانی که  به دنبال خرید واحد مسکونی نقلی هستند و بودجه کافی برای خرید خانه ای بزرگتر ندارند، لیست قیمتی تهیه نموده است.

با توجه به بررسی لیست قیمت آپارتمان های زیر 50 متر، در می یابیم که این نوع املاک در نیمه جنوبی شهر تهران به راحتی و بدون هیچ زحمتی یافت می شود. البته لیست قیمت آپارتمان های زیر 50 متر نشان می دهد که این فایل ها در مناطق شرقی شهر تهران نیز تنوع بیشتری دارند و با قیمت های مختلفی از سوی مالکان، به بازار مسکن عرضه شده اند. واحدهای نقلی و کوچک متراژ در مناطق غربی تهران، به ندرت یافت می شود و برای متقاضیانی که قصد خرید مسکن دارند،  پیشنهاد می شود که از نیمه جنوبی تهران به دنبال خاته مناسب با بودجه خود باشند.

با مشاهده لیست قیمت آپارتمان های زیر 50 متر در تهران، و برخلاف تصور برخی از مردم که فکر می کنند دیگر خانه ای زیر یک میلیارد تومان در شهر تهران یافت نمی شود، به این موضوع پی می بریم که، هرچند قیمت مسکن در سال های اخیر بسیار بالا رفته و قدرت خرید بسیاری از مردم در خرید مسکن کاهش پیدا کرده است، باز هم می توان خانه ای زیر قیمت یافت. البته این موضوع به ندرت اتفاق می افتد.

لیست قیمت آپارتمان زیر 50 متر در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.