یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید واحدهای عرضه شده در بازار مسکن

لیست قیمت جدید واحدهای عرضه شده در بازار مسکن

به دنبال کاهش متقاضیان خرید مسکن، بسیاری از مالکان که خواستار فروش واحدهای مسکونی خود هستند، شروع به پخش آگهی های دست نویس و نصب آن بر روی تیر چراغ برق کرده اند.

ملک هفت لیست قیمت واحدهای عرضه شده در بازار مسکن را برای متقاضیان مصرفی که در دوران تورم موفق به خرید خانه نشده اند را جمع آوری کرده است.

جدول قیمت واحدهای عرضه شده در بازار مسکن

بر اساس بررسی های ملک هفت، با ورود بازار مسکن به دوران رکود شدید خرید و فروش واحدهای مسکونی،  بخشی از مالکانی که متقاضی فروش واحدهای مسکونی خود هستند، دست به نوشتن آگهی های فروش بر روی کاغذ و نصب آن ها بر دیوار و تیر چراغ برق کرده اند.

به عبارت دیگر با وجود پلتفرم های تبلیغاتی که امکان تبلیغات رایگان را برای هر فردی میسر کرده است و همچنین با وجود دفاتر املاک مختلف در سطح شهر تهران، مالکان و فروشندگان از فروش املاک خود نا امید شده و دست به تبلیغات به صورت سنتی زده اند.

این مسئله نشان می دهد که رکود معاملاتی در بازار خرید و فروش مسکن به قدری افزایش یافته است که فروشندگان برای فروش واحدهای مسکونی خود دست به هر اقدامی می زنند تا مجبور به تخفیف های بسیار زیاد در پی کاهش بیشتر قیمت ها نشوند.

اغلب افرادی که دست به تبلیغات گسترده سنتی برای فروش واحدهای مسکونی خود زده اند، سرمایه گذارانی هستند که در دوران کاهش بازدهی بازارهای مختلف از تورم در بازار مسکن سو استفاده کرده و اقدام به خرید مسکن برای سود بیشتر کردند. اکنون با کاهش قیمت ها و رکود شدید معاملاتی، با نگرانی از دست دادن سرمایه باقی مانده، دست به تبلیغات فروش مسکن خود زده و قصد خروج از بازار مسکن را دارند.

با این حال متقاضیان خرید مسکن کاهش یافته و کمتر کسی به خرید مسکن در این دوران فکر می کند.

لیست زیر قیمت واحدهای عرضه شده در بازار مسکن را به نمایش گذاشته است.

با مشاهده لیست زیر، متوجه تخفیف های مالکان برای فروش هرچه زودتر املاک خود خواهید شد.

لیست قیمت واحدهای مسکونی در بازار مسکن

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.