شنبه 09 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران

ملک هفت لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران را به نمایش گذاشته است.

با توجه به لیست زیر قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران با تغییراتی مواجه بوده است.

لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

وضعیت قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران از جمله مناطق 9 و 10 ، نسبت به یک ماه گذشته تغییراتی را تجربه کرده است.

بر اساس آمار بانک مرکزی و مرکز آمار ایران از تحولات بازار مسکن در تهران، قیمت مسکن در آذر ماه یک درصد تورم منفی و تورم ماهانه قیمت مسکن 8.7 درصد منفی بوده است.

این موضوع را می توان در قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران به راحتی مشاهده کرد. وضعیت بازار مسکن در مناطق نیمه شمالی و جنوبی تهران با کاهش نسبی قیمت مواجه بوده است.

هرچند که برخی از مالکان قیمت پیشنهادی خود برای عرضه مسکن را ثابت و حتی گاهی افزایش داده اند اما به طور کلی تحقیقات انجام شده در بازار مسکن، عقب نشینی مالکان از دادن پیشنهاد های نامتعارف را نشان می دهد.

رفتار فروشندگان و مالکان در یک ماه اخیر در بازار مسکن تغییر کرده به طوری که گاهی به دادن تخفیف هایی برای فروش واحدهای خود منجر شده است.

از علل تغییر رفتار فروشندگان در دو ماه اخیر می توان به کاهش تقاضای مصرفی و رکود بازار معاملات مسکن اشاره کرد.

با توجه به کاهش معاملات مسکن در دو ماه اخیر، بسیاری از متقاضیان با امیدواری به کاهش بیشتر قیمت ها فعلا دست از خرید مسکن کشیده و در مقابل فروشندگان و مالکان از ترس از دست رفتن سرمایه باقی مانده خود املاک خود را با قیمت های متعارف و حتی کمتر از متوسط قیمت منطقه به عرضه گذاشته اند.

ملک هفت لیست قیمت مسکن در نقاط مختلف تهران را برای متقاضیانی که می خواهند از فرصت کاهش تورم در بازار مسکن استفاده کرده و ملکی را برای سکونت خریداری کنند فراهم آورده است.

لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.