چهارشنبه 06 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان های تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، در طی ماه های گذشته، شرایط بازار مسکن در قسمت های عرضه و تقاضا با تغییراتی مواجه شده و رفتار بسیاری از متقاضیان خرید مسکن تغییر کرد.

لیست قیمت آپارتمان های تهران 

بر اساس تحقیقات ملک هفت، پس از توقف جهش قیمت مسکن و ثبات نسبی قیمت ها، رفتار برخی از متقاضیان تغییر کرد.

بررسی ها نشان می دهد که تا حدود 3 ماه پیش خریداران واقعی مسکن برای اینکه سرمایه آن ها حفظ شود، تمام تلاششان را برای خرید مسکن می کردند، اما پس از ثبات قیمت ها در بازار مسکن، بیشتر خریداران با مراجعه به دفاتر املاک، به دنبال یافتن خانه ای زیر قیمت واقعی هستند.

به گفته برخی از مشاوران املاک مناطق مصرفی پایتخت که تقریبا 25 درصد از کل معاملات تهران را به خود اختصاص دادهخ اند، مراجعه حضوری به دفاتر املاک برای خرید مسکن زیاد است اما، تعداد کمی از آن ها به فروش قطعی تبدیل می شود.

به گفته مشاوران این مناطق، قیمت مسکن در برخی از محله های مناطق مصرفی، حتی نسبت به آذر ماه نیز ارزان تر شده اما باز هم تعداد کمی از مراجعه های حضوری به فروش و ثبت قرارداد منجر می شود.

لازم به ذکر است که از دلایل مهم کاهش قیمت مسکن و ثبات آن در چند ماهه اخیر، کاهش ریسک های غیر اقتصادی، در پی تحولات سیاسی بین المللی و کاهش ریسک های اقتصادی در بازارهای مختلف است که بر روی بازار مسکن هم اثر گذاشته است.

لیست زیر قیمت آپارتمان های تهران را برای خرید و فروش به نمایش گذاشته است.

متقاضیانی که به دنبال خرید مسکن با قیمت مناسب هستند، می توانند با مشاهده لیست زیر و مقایسه آن با قیمت معمول منطقه مورد نظر از ارزان بودن یا نبودن آن اطلاع پیدا کنند.

همچنین افرادی که به ثبات قیمت ها امیدی ندارند و فکر می کنند که این کاهش قیمت ها روزی به پایان رسیده و باز هم با جهش قیمت مسکن روبرو خواهیم بود هم می توانند با مشاهده لیست قیمت آپارتمان های تهران، اقدام به خرید مسکن در منطقه مورد نظر خود کنند.

لیست قیمت آپارتمان های تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.