چهارشنبه 06 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان در مناطق نیمه جنوبی تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان در مناطق نیمه جنوبی تهران

بازار خرید و فروش مسکن با کاهش ریسک های اقتصادی و غیر اقتصادی طی ماه های گذشته مورد بررسی قرار گرفته است.

براساس تحقیقات میدانی ملک هفت، معاملات مسکن در نیمه جنوبی تهران نسبت به نیمه شمالی بالاتر است.

لیست قیمت آپارتمان در مناطق نیمه جنوبی تهران

با افزایش بیش از حد قیمت مسکن از ابتدای سال، فروشندگان نیز در قیمت املاکی که به دفاتر املاک پیشنهاد می دادند، تغییراتی ایجاد کردند.

به عبارت دیگر، تغییرات قیمتی مسکن در ماه های قبل، موجب افزایش نرخ پیشنهادی فروشندگان شده بود به طوری که برخی از مشاوران املاک می گفتند که بسیاری از فروشندگان به صورت هفته ای قیمت املاکشان را نسبت به تورم انتظاری تغییر می دادند.

اما در ماه های گذشته بر اساس گزارش تحولات مسکن از سوی بانک مرکزی، قیمت مسکن تا حدودی ثابت شده و موجب تغییر رفتار فروشندگان و خریداران مسکن شده است.

به گفته برخی از مشاوران املاک مناطق نیمه جنوبی تهران، با اینکه بسیاری از خریداران به فروش قطعی می رسند اما به طور کلی کاهش قیمت ها باعث افزایش بازدید ها در ماه های گذشته شده است.

تحقیقات میدانی پایگاه خبری ملک هفت، نشان می دهد که در این زمان بسیاری از فروشندگان با دادن تخفیف هایی سعی در یافتن خریدار برای املاکشان هستند.

به طورکلی بررسی های صورت گرفته از بازار خرید و فروش مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران نشان می دهد که، قیمت مسکن در این مناطق با کاش روربرو بوده است.

درعین حال برخی از مشاوران املاک قدیمی در محله های مختلف مناطق نیمه جنوبی تهران معتقدند که، برخی از متقاضیان به امید کاهش بیشتر قیمت ها فعلا دست از خرید کشیده اند

لیست زیر قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران را به نمایش گذاشته است.

با مشاهده لیست زیر متوجه کاهش قیمت آپارتمان در مناطق نیمه جنوبی تهران نسبت به ماه های گذشته می شوید .

لیست قیمت مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.