جمعه 15 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان های مسکونی در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های مسکونی در تهران

بازار مسکن در دو فصل پایانی سال دو فاز متفاوتی را تجربه کرد. نخست در آبان ماه با صفر شدن تورم ماهانه شروع و با تورم منفی در آذر ماه و کاهش قیمت ها در خرید و فروش مسکن شهر تهران ادامه یافت با این روند بازار مسکن در مسیر تخلیه حباب قیمت ها قرار گرفته و به دنبال کاهش قیمت ها در سایر بازارها نیز کاهش قیمت گرفت.

لیست قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران 

اما در دی ماه و با انتشار گزارش ماهانه از سوی بانک مرکزی، شاهد تورم مجدد مسکن بودیم که این نوعی سردرگمی را بین فعالان و متقاضیان مسکن، برای تشخیص درست جهت بازار مسکن ایجاد نمود.

به دنبال این موضوع دو تحلیل ارائه شد که اولی از سوی واسطه های ملکی و دومی از سوی کارشناسان بازار مسکن مورد تایید قرار گرفت.

تحلیل اول بیانگر این است که کاهش قیمت ها در بازار مسکن متوقف شده و بازار مسیر صعود قیمت ها را پیش گرفته است و تحلیل دوم که از سوی کارشناسان مسکن اعلام شده است، می گوید چنانچه کاهش و افزایش در بازارها موازی تجربه شود،  افت و خیز قیمت مسکن در مسیر تخلیه حباب نیز یک مسئله طبیعی است.

بیشتر بخوانید
جزئیات طرح اجاره داری حرفه ای
فرصت ثبت نام مجدد برای متقاضیان طرح مسکن ملی
جزئیات مواد طرح جهش تولید و تامین مسکن99

ملک هفت لیست قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران را برای فعالان و متقاضیان مصرفی و سرمایه ای مسکن تهیه کرده است. افراد می توانند با مراجعه و مشاهده لیست زیر، از قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران اطلاع یابند.


لیست قیمت مسکن در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.