سه شنبه 31 فروردین 1400
Flowers

لیست قیمت جدید فروش آپارتمان در تهران

لیست قیمت جدید فروش آپارتمان در تهران

بر اساس بررسی های ملک هفت از بازار مسکن در دو ماه پایانی سال، این بازار در مدت ذکر شده با تحرک در معاملات و رشد قیمت ها همراه می شود بر همین اساس بازار مسکن را در ماه پایانی سال مورد بررسی قرار  اده ایم.

لیست قیمت فروش آپارتمان در تهران

با تحقیقات میدانی صورت گرفته از بازار مسکن در آخرین ماه سال، احتمال تفاوت رفتاری این بازار در اسفند 99 نسبت به سال های گذشته وجود دارد.

برخی از واسطه های ملکی در مناطق مصرفی تهران از رونق نسبی بازار مسکن در آخرین ماه سال خبر داده اند اما این رونق در مقایسه با سال گذشته بسیار کم است.

یکی از دلایلی که واسطه های ملکی به عنوان علت تفاوت وضعیت بازار مسکن در دو ماه پایانی سال 99 نسبت به سال های دیگر به آن اشاره می کنند این است که جهش قیمت مسکن در سال 99 این معادله را بر هم زده و از آبان ماه که ثبات و افت قیمت مسکن اتفاق افتاد همچنان ادامه دارد.

بررسی های میدانی صورت گرفته از بازار مسکن نشان می دهد که همزمان با عبور از دوران جهش قیمت مسکن و ورود به دوره پساجهشی، دو ماه پایانی سال جاری از ریسک های اقتصادی و غیر اقتصادی تاثیر گرفته و ثبات نسبی در بازار مسکن ایجاد شود.

برخی از کارشناسان بازار مسکن معتقدند که این بازار در دوره های مختلف شوک های قیمتی زیادی را تجربه کرده است، اکنون در ماه پایانی سال به یک دوره ثبات قیمتی رسیده است که احتمالا همین شرایط بر بازار غالب باشد.

بیشتر بخوانید
لیست قیمت جدید آپارتمان های مسکونی در تهران

لیست زیر قیمت فروش آپارتمان در پایتخت را برای متقاضیان مصرفی و سرمایه ای که قصد خرید مسکن دارند فراهم آورده است.

لیست قیمت فروش آپارتمان در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.