چهارشنبه 17 آذر 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 مشاوره در واتساپ

تمدید پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند ماه

تمدید پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند ماه

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی: دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند ماه از تمدید شد.

خبر خوشحال کننده به متقاضیان وام ودیعه مسکن

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، بر اساس اخبار منتشر شده در صدا و سیما، بانک مرکزی بانک ‌هایی که عامل پرداخت وام ودیعه مسکن هستند، بخشنامه ای مبنی بر تمدید پرداخت وام ودیعه مسکن ابلاغ کرد.

مطابق بخشنامه صادر شده به بانک های عامل، باید وام کسانی که برای دریافت وام ودیعه مسکن در بانک تشکیل پرونده داده اند، تا پایان اسفند ماه پرداخت شود.

پروانه اصلانی گفت: از مجموع ۹۲۰ هزار پیامکی که از سوی متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن ارسال شده بود، ۸۰۵ هزار نفر مشمول دریافت این وام بودند که از این تعداد حدود ۳۳۷ هزار نفر، بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده ‌اند ضمن اینکه از این تعداد ۲۳۱ هزار نفر تشکیل پرونده داده ‌اند و بقیه به دلیل نداشتن اجاره نامه رسمی و یا کد رهگیری معتبر، از تشکیل پرونده منصرف شدند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: تاکنون ۲۱۴ هزار نفر وام ودیعه مسکن دریافت کردند و بقیه کسانی که تشکیل پرونده دادند یعنی حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر باقی مانده، می ‌توانند تا پایان سال به بانک مراجعه کرده و وام خود را دریافت کنند.

 بیشتر بخوانید
تمدید طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده
توضیح دلایل عدم افزایش سقف وام مسکن
هزینه کل وام مسکن در طول ۱۲ سال

 

خانم اصلانی در پاسخ به این سوال که قرار بود یک میلیون نفر وام ودیعه مسکن دریافت کنند، اما رقم دریافت کنندگان خیلی کمتر از پیش بینی بوده است افزود: پرونده پرداخت وام ودیعه مسکن امسال تا پایان اسفند بسته می ‌شود و برای سال آینده نیز این موضوع را مجدداً پیگیری خواهیم کرد.

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.