سه شنبه 31 فروردین 1400
Flowers

لیست قیمت جدید خانه های نوساز در تهران

لیست قیمت جدید خانه های نوساز در تهران

ملک هفت، بازار خانه های نوساز را در وضعیت رکودی بازار مسکن مورد بررسی قرار داد

لیست قیمت خانه های نوساز در تهران

بر اساس تحقیقات میدانی پایگاه خبری ملک هفت، تقاضای خرید آپارتمان های نوساز در تهران در دوران رکود بازار مسکن با افت بالایی مواجه شده است.

بر اساس گفته برخی از فعالان ملکی، با ورود به دوران جهش قیمت مسکن که از سال 97 شروع شد، تقاضای خرید واحدهای نوساز کاهش یافت و به دلیل کاهش قدرت خرید متقاضیان بخش زیادی از معاملات املاک نوساز به خرید خانه های با عمر بنای بالا هدایت شدند.

البته برخی از دفاتر املاک معتقدند که با ورود بازار مسکن به دوران ثبات قیمتی در دو ماه گذشته بخشی از متقاضیان به سمت خرید خانه های نوساز هدایت شدند اما این میزان قابل توجه نیست و هنوز هم بسیاری از خانوار بودجه کافی برای خرید خانه نوساز ندارند.

بررسی قیمت خانه های نوساز در مناطق مختلف تهران نشان می دهد که این املاک در محدوده قیمتی 33 تا 50 میلیون تومان در هر متر مربع، از سوی مالکان پیشنهاد شده و به بازار خرید و فروش ملک سرازیر شدند.

فایل هایی که از سوی فروشندگان در مناطق شرقی تهران به دفاتر املاک عرضه شده اند عموما بین 32 تا 45 میلیون تومان پیشنهاد شدند و در مناطق جنوبی نیز قیمت خانه های نوساز در محدوده 17 تا 30 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

با این شرایط برخی از واسطه های ملکی معتقدند که برخی از فروشندگان در دوران کاهش قیمت ها در بازار مسکن از قیمت پیشنهادی خود عقب نشینی کرده و به ارائه تخفیف های خوب برای جذب خریدار روی آوردند از طرفی برخی نیز از قیمت های پیشنهادی خود عقب نشینی نکرده و به فروش خانه خود با قیمت مورد نظر خودشان اصرار دارند.

لیست زیر قیمت خانه های نوساز در مناطق مختلف تهران را برای متقاضیان به نمایش گذاشته است.

لیست قیمت خانه های نوساز در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.