پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400
Flowers

مناطق ارزان امارات در خرید ملک

مناطق ارزان امارات در خرید ملک

گزارش املاک امارات نشان می دهد که قیمت ملک در این کشور در یک سال گذشته کاهش یافته و خرید ملک مقرون به صرفه تر شده است.

همچنین آمار منتشر شده توسط سازمان املاک و مستغلات دبی نشان می دهد که حجم معاملات مسکن در این شهر رشد قابل توجهی داشته است که حاکی از افزایش انگیزه خرید ملک در این شهر توسط سرمایه گذاران و متقاضیان مصرفی می باشد.

به همین دلیل پایگاه خبری ملک هفت اطلاعاتی در خصوص خرید ملک ارزان قیمت در امارات جمع آوری کرده است که در ادامه به شرح آن پرداخته می شود.

ارزان ترین مناطق خرید ملک در دبی

بررسی ها نشان می دهد که International City و Dubai Production City یا IMPZ دو منطقه از ارزان ترین مناطق دبی برای خرید آپارتمان می باشد.

خرید ویلا در دبی نیز گزینه خوبی برای افرادی است که به سبک زندگی یکپارچه تر علاقه مند هستند. Serena گزینه بسیار مناسبی برای خرید ویلا می باشد؛ همچنین Al Warsan و Akoya Oxygen از دیگر مناطق مناسب برای خرید ویلای ارزان قیمت می باشند.

خرید خانه در International City

به جرأت می توان گفت که International City بهترین انتخاب برای خرید ملک ارزان قیمت توسط سرمایه گذاران می باشد.

این منطقه به عنوان پایتخت خرید خانه ارزان قیمت در دبی شهرت دارد. همچنین رتبه چهارم محبوب ترین منطقه در دبی برای خرید آپارتمان و رتبه پنجم محبوب ترین منطقه برای اجاره آپارتمان به این منطقه اختصاص دارد.

گزینه های مختلفی برای خرید آپارتمان در این منطقه وجود دارد که از جمله این موارد می توان به استودیو آپارتمان ها و آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه اشاره نمود.

شایان ذکر است که خرید یک استودیو آپارتمان در International City نزدیک به 245 هزار درهم هزینه دارد. از سوی دیگر، هزینه خرید یک آپارتمان یک خوابه در این منطقه نزدیک به 345 هزار درهم و هزینه خرید آپارتمان دو خوابه نزدیک به 587 هزار درهم می باشد.

بیشتر بخوانید
مقایسه شرایط زندگی در امارات و ترکیه

خرید خانه در Dubai Production City

Dubai Production City در گذشته به منطقه تولید رسانه های بین المللی یا IMPZ شهرت داشته است که به جاده شیخ زاید نیز دسترسی دارد.

آپارتمان های عرضه شده در Dubai Production City دارای انواع امکانات رفاهی می باشند. شایان ذکر است که خرید یک استودیو آپارتمان در این منطقه نزدیک به 290 هزار درهم هزینه دارد. از سوی دیگر، هزینه خرید یک آپارتمان یک خوابه در این منطقه نزدیک به 465 هزار درهم و هزینه خرید آپارتمان دو خوابه نزدیک به 675 هزار درهم می باشد.

خرید خانه در Serena

Serena یکی از محبوب ترین مناطق برای خرید خانه های یکپارچه (townhouse) ارزان قیمت در دبی می باشد. خانه های یکپارچه گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری افرادی است که سبک زندگی آرام و در مجاورت شهر را ترجیح می دهند.

لازم به ذکر است که هزینه خرید یک خانه یکپارچه دو خوابه در Serena نزدیک به 1 میلیون و 100 هزار درهم می باشد. همچنین خرید خانه یکپارچه سه خوابه در این منطقه هزینه ای حدود 1 میلیون و 500 هزار درهم خواهد داشت.

لازم به ذکر است که در این منطقه ویلاهای ارزان قیمت مناسبی نیز با 3 و 4 اتاق خواب وجود دارد. قیمت ویلای سه خوابه در این منطقه حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

خرید خانه در Al Warsan

Al Warsan یکی از مناطق برتر دبی برای سرمایه گذاری در خرید ویلا با قیمت مناسب می باشد. این منطقه نزدیک به International City می باشد و با توجه به اینکه بخش هایی از این منطقه هنوز در حال ساخت و توسعه می باشد؛ قیمت فروش ویلا در آن نسبت به سایر مناطق دبی مناسب تر است. هزینه خرید یک ویلای سه خوابه در این منطقه نزدیک به 1 میلیون و 300 هزار درهم می باشد.

خرید خانه در Akoya Oxygen

Akoya Oxygen نیز از دیگر مناطق محبوب دبی برای خرید ویلای ارزان قیمت می باشد. امکانات رفاهی زیادی نظیر بیمارستان ها، پارکینگ های متعدد و زمین گلف در این منطقه وجود دارد.

شایان ذکر است که هزینه خرید یک ویلای سه خوابه در این منطقه نزدیک به 1 میلیون و 200 هزار درهم می باشد. همچنین خرید یک ویلای 4 خوابه در این منطقه هزینه ای حدود 1 میلیون و 700 هزار درهم خواهد داشت.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.