پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت جدید رهن و اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت جدید رهن و اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران

در روزهای پایانی سال، مالکان و موجران نرخ های غیرمتعارفی را در بازار اجاره عنوان کرده اند.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، برخی از موجران در بازار رهن و اجاره مسکن در مناطق مصرفی تهران به واسطه بازار داغ شب عید در روزهای پایانی سال، نرخ های نامتعارفی را برای املاک خود پیشنهاد می دهند.

تحقیقات میدانی از برخی واسطه های ملکی نیز همین نتیجه را نشان می دهد. برخی از کارشناسان فعال در بازار رهن و اجاره در مناطق پرمعامله تهران معتقدند که بازار شب عید مسکن در حال حاضر مانند بازار پررونق سال های گذشته نیست و مهمترین علت آن شوک طولانی مدت به قیمت مسکن در حدود سه سال گذشته بوده است.

برخی از واسطه های ملکی در مناطق پرمعامله تهران بر این باورند که، بسیاری از مالکان و موجران با تصور بازار مسکن داغ در گذشته، نرخ های نامتعارفی را برای رهن و اجاره اعلام می کنند.

از سوی دیگر وضعیت تقاضا نیز نشان می دهد که بیشتر مستاجران بیشتر به تمدید اجاره و سکونت در جای فعلی دارند و در صورت اجبار به تغییر ملک اجاره خود اقدام می کنند.

لیست زیر قیمت رهن و اجاره مسکن در مناطق پرمعامله تهران را نشان می دهد این لیست فایل هایی هستند که طی یک هفته اخیر به بنگاه های ملکی ارائه شده است و نشان می دهد که قیمت فایل های ارائه شده در این زمان با قیمت فایل هایی که پیش از این دوران بود بسیار بالا و متفاوت می باشد.

لیست زیر نشان می دهد که قیمت نامتعارف رهن و اجاره مسکن عمدتا در مناطق مصرفی تهران از سوی موجران ارائه می شود.

متقاضیانی که قصد خرید مسکن با هدف مصرف و یا سرمایه گذاری دارند می توانند با مراجعه به قسمت خرید ملکی آگهی های مربوط به مناطق مختلف تهران را مشاهده نمایید.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.