دوشنبه 31 خرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

مرکز ایران داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

قیمت واحدهای مسکونی 150 متری در تهران

قیمت واحدهای مسکونی 150 متری در تهران

در گزارشی که تهیه شده به کنکاش و بررسی قیمت بعضی واحدهای مسکونی 150 متری که در دفاتر مشاوره املاک تهران داد و ستد می شود، می پردازیم، و این بررسی را با بررسی قیمت واحدهای مسکونی 150 متری در مناطق مختلف شهر تهران انجام می دهیم. مناطقی که بیشترین واحدهای مسکونی 150 متری را در خود جای داده است.

پایگاه خبری ملک هفت به نقل از اقتصاد آنلاین-اگر در پی این هستید که یک واحد مسکونی با متراژ 150 خریداری کنید یا از قیمت آن مطلع شوید باید آگاه باشید واحدهای مسکونی در این متراژ بیشتر در محله هایی یافت می شوند که قیمت مسکن در آن محله ها نسبتا بالاست و پیدا کردن یک مسکن در این متراژ در محله هایی که قیمت مسکن در آن ها پایین است کمی مشکل به نظر می رسد. در این گزارش قصد داریم به بررسی نرخ بعضی از واحدهای مسکونی 150 متری که در دفاتر مشاوره املاک داد و ستد می شود، بپردازیم.

در آغاز باید توجه داشت که بیشتر واحدهای مسکونی با این متراژ در مناطق بالا و گران قیمت تهران هستند، به همین دلیل قیمت کل واحد مسکونی هم به علت متراژ نسبتا بالای واحد و هم بالا بودن قیمت میانگین مسکن، در محله های بالای شهر، نسبتا گزاف و بالاست. در ضمن قیمت هایی که در این گزارش می آید مشتی نمونه خروار است و به هیچ وجه بیانگر نرخ مسکن در محله هایی که اسم آن در ادامه به میان می آید، نیست.

یک واحد مسکونی 150 متری در شمال تهران چند؟

همان طور که بیان شد، تعداد بسیار از واحدهای مسکونی150 متری در منطقه شمال تهران آکهی می شود و قیمت مسکن هم در این منطقه بالاست؛ یکی از محله های معروف شهر تهران در شمال غرب واقع در منطقه 2 شهرداری محله سعادت آباد است، یک واحد مسکونی 149 متری 15 سال ساخت در این محله، متری 70 میلیون در هر متر مربع قیمت گذاری شده است.

پاسداران یک محله معروف در شمال شرق تهران است که جز منطقه 4 شهرداری می باشد و نواحی شمالی این منطقه در مجاورت منطقه یک قرار دارند؛ به همین دلیل است که نواحی شمالی این منطقه نرخی برابر منطقه یک دارد، یک واحد مسکونی 150 متری نوساز در این منطقه متری 85 میلیون قیمت گذاری شده است.

زعفرانیه یک محله لوکس در شمال تهران و در منطقه یک شهرداری قرار دارد که میانگین نرخ مسکن در آن بسیار بالا است و قیمت ها در این محله به اصطلاح نجومی است؛ یک واحد مسکونی 151 متری 7 سال ساخت، متری 60 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

یک واحد مسکونی 150 متری در غرب تهران چند؟

غرب تهران از مناطقی است که واحدهای ساختمانی با متراژ بالا در ان به وفور یافت می شود؛ یک واحد آپارتمان 147 متری 2 ساله در محله شهران متری 45 میلیون تومان و واحد ساختمانی دیگر به متراژ 152 متر و نوساز در محله مرزداران متری 48 میلیون قیمت گذاری شده است.

گیشا یکی از محله های غرب شهر تهران است که از نظر دسترسی از مطلوبیت کافی برخوردار است و قیمت مسکن در این محله بسیار بالاتر از متوسط شهر تهران است؛ یک خانه 150 متری با 5 سال ساخت در این محله، متری 56 میلیون قیمت گذاری شده است.

یک واحد مسکونی 150 متری در شرق تهران چند؟

در مناطق شرق تهران هم واحدهای مسکونی با متراژ بالا به وفور یافت می شود و به آسانی می توان در این مناطق واحدهای متراژ بالا پیدا کرد؛ برای نمونه یک واحد مسکونی 155 متری و یک سال ساخت در محله نارمک، متری 45 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 قیمت ها بر طبق فایل های موجود در دفاتر مشاوره املاک است

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.