یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

قیمت واحد مسکونی نوساز در شرق تهران

قیمت واحد مسکونی نوساز در شرق تهران

پایگاه خبری ملک هفت؛ قیمت واحد مسکونی در شرق تهران با توجه به متغیرهای متنوعی، از متری 15 تا 20 میلیون تومان آغاز شده و در برخی محله های مشهور تر  به 60 میلیون تومان در هر متر مربع می رسد.

قیمت واحد مسکونی نوساز در شرق تهران

در این گزارش قصد داریم به بررسی نرخ واحدهای مسکونی نوساز در شرق تهران بپردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

پایگاه خبری ملک هفت؛ قیمت واحد مسکونی در شرق تهران با توجه به متغیرهای متنوعی، از متری 15 تا 20 میلیون تومان آغاز شده و در برخی محله های مشهورتر  به 60 میلیون تومان در هر متر مربع می رسد. واحدهای مسکونی در این منطقه به طور طبیعی گران تر از سایر واحدها هستند و با توجه به اینکه واحدمسکونی مورد نظر در کدام محله قرار دارد و چه مزایایی دارد  نرخ واحد مسکونی متفاوت خواهد بود.

 

یک واحد مسکونی نوساز در شرق تهران چند؟

در ادامه به بررسی نرخ واحد های مسکونی نوساز که در شرق تهران قرار دارند، می پردازیم. در ابتدای امر باید این نکته را گوشزد کرد، نرخ هایی که در ادامه این گزارش ذکر می شود تنها نمونه ای از واحدهای مسکونی شرق تهران است و گویای قیمت در این منطقه نمی باشد. قیمت واحدهای مسکونی با توجه به یک سری از عوامل متفاوت خواهد بود و این به دلیل شرایط اختصاصی هر واحد ساختمانی است.

یکی از محلات مشهور شرق تهران محله تهرانپارس است؛ این محله در منطقه 4 و 8شهرداری تهران واقع شده است؛ واحدی 89متری و نوساز در این محله متری 40میلیون قیمت گذاری شده است؛ همچنین یک دستگاه آپارتمان 75متری و نوساز در محله پیروزی با قیمت 24میلیون تومان در هر متر مربع قیمت خورده است.

نرخ ها بر اساس فایل های عرضه شده در املاکی های شرق تهران

واحد مسکونی 154متری و نوساز در محله نارمک متری 37میلیون تومان و یک واحد 97متری و نوساز در محله دردشت متری 32میلیون تومان ارزش گذاری شده است. محله‌های شرقی در حوزه قیمت مسکن، بسیار متفاوت هستند و با هزینه های متنوع، امکان خرید واحد مسکونی در این محله وجود دارد.

 

مجیدیه نام یکی دیگر از محله‌های شرق تهران است. واحدی 123متری و نوساز در این محله متری 36میلیون تومان قیمت خورده است؛ همچنین برای خرید یک واحد 79متری و نوساز در محله دبستان 41میلیون تومان برای هر متر مربع بودجه لازم است.

 

واحدهای دیگری نیز در شرق تهران برای فروش عرضه شده است، خانه‌ای 84متری در محله تهران نو بود؛ این خانه با قیمت 33میلیون تومان در هر متر مربع ارزش گذاری شده است. همچنین یک واحد 90متری و نوساز در محله نیروی هوایی متری 35میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.