جمعه 04 خرداد 1403
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

خانه های گران قیمت تهران چند معامله می شوند

خانه های گران قیمت تهران چند معامله می شوند

پایگاه خبری ملک هفت؛ با بررسی محلات تهران مشخص می شود که مناطق یک و سه و برخی محلات منطقه دو از گران ترین واحدهای مسکونی پایتخت به شمار می روند که قیمت واحد مسکونی در آن ها بسیار گران است. نرخ خانه های گران قیمت در این مناطق به ویژه منطقه یک گاه به ارقام نجومی می رسد.

 

در این گزارش سعی داریم به بررسی گران ترین خانه هایی که در بازه یک ماه اخیر دادوستد شده اند؛ بپردازیم

پایگاه خبری ملک هفت؛ با بررسی محلات تهران مشخص می شود که مناطق یک و سه و برخی محلات منطقه دو از گران ترین واحدهای مسکونی پایتخت به شمار می روند که قیمت واحد مسکونی در آن ها بسیار گران است. نرخ خانه های گران قیمتدر این مناطق به ویژه منطقه یک گاه به ارقام نجومی می رسد. در یک ماه اخیر بعضی از واحدهای مسکونی این مناطق با قیمت های متری 100 میلیون به بالا نیز دادوستد شده است که با توجه به متراژهای بالای این واحدها، ارقام عجیب و غریبی در این معاملات به ثبت رسیده است.

قیمت گران ترین خانه های تهران  

 

قیمت ها بر اساس معاملات یک ماه اخیر است

در ادامه به بررسی نرخ بعضی از گران ترین خانه هایی که در شهر تهران دادوستد شده است می پردازیم. توجه به این نکته لازم به نظر می رسد که این اعداد بر طبق دادوستدهایی است که در یک ماه گذشته صورت گرفته و در سامانه اطلاعات املاک ایران ثبت شده است. این اعداد نشان دهنده قیمت واقعی مسکن در این مناطق نیست و نرخ مسکن در هر محله با توجه به وضعیت های مختلف و عوامل متفاوت، تفاوت اساسی می کند؛ از این رو این گزارش هیچ دخل و تصرفی در این اعداد ارقام انجام نداده است و وضعیت واحد مسکونی تعیین کننده نهایی قیمت خواهد بود.

واحدهای مسکونی گران قیمت

یکی از خانه های گران قیمت و به اصطلاح لاکچری، که در یک ماهه اخیر مبادله شده است یک واحد مسکونی 273 متری با سن بنا 22 در اقدسیه است. این واحد مسکونی متری 111 میلیون 941  هزارتومان نرخ گذاری شده است. همچنین برای یک واحد مسکونی به متراژ 512 متر و 50 سال ساخت، در محله قیطریه متری 120 میلیون تومان بودجه صرف شده است که قیمت تمام شده این واحد مسکونی 60 میلیارد تومان است.

از دیگر واحدهای گران قیمتی که در تهران به ثبت رسیده خانه ای 452 در نیاوران بود که قیمت تمام شده این واحد مسکونی 74 میلیارد تومان قیمت خورده است. واحدی دیگر در الهیه به متراژ 218 متر متری 156 میلیون تومان نرخ گذاری شده است.

یکی از خانه های گران قیمت دیگر،  واحد مسکونی 248 متری 10 سال ساخت در فرمانیه با نرخ 121 میلیون تومان برای هر متر مربع به فروش رسید. خانه ای 75 متری یک سال ساخت، نیز در ولنجک متری 108 میلیون 822 هزارتومان دادوستد شد.

شهرک غرب و سعادت آباد نیز از محلات گران قیمت منطقه دو شهر تهران به شمار می روند، و نرخ خانه در این محلات نیز با قیمت مسکن در منطقه یک برابری می کند. واحدی 183 متری و نوساز در محله سعادت آباد متری 155 میلیون تومان و یک واحد مسکونی 164 متری و 35 سال ساخت در شهرک غرب ماری 109 میلیون و 223 هزارتومان قیمت گذاری شده است.

 

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.