یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

قیمت واحدهای مسکونی در محله صادقیه تهران

قیمت واحدهای مسکونی در  محله صادقیه تهران

در گزارش پیش رو به بررسی نرخ بعضی از واحدهای مسکونی که طی یک ماه اخیر در محله صادقیه تهران دادوستد شده است، می پردازیم

 

پایگاه خبری ملک هفت به نقل از اقتصاد آنلاین؛ صادقیه یکی از محلات معروف تهران است که در سمت غرب شهر تهران واقع شده است. نرخ واحدهای مسکونی در این محله از میانگین کلی شهر تهران بالاتر است؛ البته این احتمال وجود دارد که واحدهای مسکونی قدیمی و با سن بالا با نرخی ارزان‌تر از میانگین نرخ مسکن در شهر تهران، در محله صادقیه دادوستد شود. در ادامه این گزارش به بررسی نرخ بعضی از واحدهای مسکونی که در محله صادقیه تهران دادوستد شده، می پردازیم

توجه به این نکته لازم به نظر می رسد که این اعداد بر طبق دادوستدهایی است که در یک ماه گذشته در محله صادقیه صورت گرفته و در سامانه اطلاعات املاک این محله، به ثبت رسیده است. این اعداد نشان دهنده قیمت واقعی مسکن در این محله نیست و نرخ مسکن در هر محله با توجه به وضعیت های مختلف و عوامل متفاوت، تفاوت اساسی می کند؛ از این رو این گزارش هیچ دخل و تصرفی در این اعداد ارقام انجام نداده است و وضعیت واحد مسکونی، تعیین کننده نهایی قیمت خواهد بود.

قیمت یک واحد مسکونی در محله صادقیه

یک واحد مسکونی به متراژ 72متر و 4سال ساخت در محله صادقیه تهران متری 44میلیون تومان معامله شده است. در ضمن نرخ مسکن جهت خرید یک واحد آپارتمان به متراژ 84متر و سن 30 ساله بنا در بلوار شهدای صادقیه 30میلیون و 188هزار تومان به ازای هر متر مربع قیمت گذاری شده است.

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.