یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

قیمت واحدهای مسکونی در غرب تهران

قیمت واحدهای مسکونی در  غرب تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت به نقل از اقتصاد آنلاین همواره انتخاب محل سکونت برای زندگی یکی از دغدغه های مهم زندگی بسیاری از افراد بوده است. با روند صعودی که در بازار مسکن کشور اتفاق افتاده نرخ واحد مسکونی در تعیین محل زندگی مهم ترین نقش را بازی می کند. محلات غرب تهران یکی از محلاتی است که خواهان زیادی برای سکونت در این محله وجود دارد.

در گزارش پیش رو به بررسی نرخ بعضی از واحدهای مسکونی که طی یک ماه اخیر در غرب تهران دادوستد شده است، می پردازیم

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت به نقل از اقتصاد آنلاین همواره انتخاب محل سکونت و جایی برای زندگی یکی از دغدغه های مهم زندگی بسیاری از افراد بوده است. با روند صعودی که در بازار مسکن کشور اتفاق افتاده نرخ واحد مسکونی در تعیین محل زندگی مهم ترین نقش را بازی می کند. و بسیاری از افراد دیگر توانایی خرید مسکن در محلات مورد نظر خود را ندارند. یکی از این محلات که خرید مسکن در این محله مشتریان پرو پاقرصی دارد محلات غرب تهران است و بسیاری از افراد زندگی در این محلات را به دیگر محله های تهران ترجیح می دهند.

البته این را نیز باید در نظر داشت که همراه با بالا رفتن قیمت مسکن در شهر تهران، نرخ واحدهای مسکونی در محله های غربی تهران با رشد شتابانی افزایش پیدا کرده است.  به گونه ای که قیمت یک واحد مسکونی در برخی محلات غربی تهران به بیش از 50 میلیون تومان در هر متر مربع رسیده است.

در ادامه این گزارش به بررسی نرخ بعضی از واحدهای مسکونی که در یک ماه گذشته در  محلات غربی تهران داد وستد شده است، می پردازیم

باید این نکته را نیز یادآور شویم که این اعداد و ارقام بر طبق دادوستدهایی است که در یک ماه گذشته در محله های غرب تهران صورت گرفته و در سامانه اطلاعات املاک این محلات، به ثبت رسیده است. این اعداد نشان دهنده قیمت واقعی مسکن در این محله نیست و نرخ مسکن در هر محله با توجه به وضعیت های مختلف و عوامل متفاوت، تفاوت اساسی می کند؛ از این رو این گزارش هیچ دخل و تصرفی در این اعداد ارقام انجام نداده است و وضعیت واحد مسکونی، تعیین کننده نهایی قیمت خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.