جمعه 10 آذر 1402
Flowers
 • چهارشنبه 10 آذر 1400
 • دسته‌بندی:
 • News
 • کد خبر: 5138
 • منبع : رپورتاژ آگهی

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

آیا سرمایه گذاری بر روی پروژه آفتاب مهتاب ارزش اقتصادی دارد؟

آیا سرمایه گذاری بر روی پروژه آفتاب مهتاب ارزش اقتصادی دارد؟

پروژه آفتاب مهتاب در منطقه 22 شهرداری تهران قرار گرفته است و دارای دو برج است: آفتاب و مهتاب. پروژه ساختمانی آفتاب مهتاب در یکی از نوسازترین و بهترین محلات تهران قرار دارد و علاوه بر آن، دسترسی امکانات بسیار خوبی دارد. اما آیا سرمایه‌گذاری روی پروژه آفتاب مهتاب ارزش اقتصادی دارد؟ همان‌طور که می‌دانید، این موارد بر ارزش هر ملکی می‌افزایند. اما ارزشمندی پروژه آفتاب مهتاب فقط محدود به این موارد نیست. در این مطلب، برای‌تان خواهیم گفت چرا سرمایه‌گذاری روی پروژه آفتاب مهتاب ارزش اقتصادی دارد. با ما همراه باشید!

پروژه آفتاب مهتاب کجاست؟

پروژه آفتاب مهتاب در محله کوهک واقع شده است و دقیقاً بین دو بلوار مهم محله کوهک، به نام‌های بلوار دانشگاه و بلوار کوهک، قرار دارد. کوچه تنسیم روبه‌روی برج‌های این دور پروژه قرار دارد.

دسترسی این برج چگونه می باشد؟

پروژه آفتاب مهتاب موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. اماکن مهمی مانند ورزشگاه تسنیم، مسجد جامع امام حسن، باغ همتی، سرای محله کوهک، مجموعه ورزشی شهید پیرائیان، بوستان جنگلی چیتگر، دریاچه چیتگر، مترو چیتگر و غیره در نزدیکی آفتاب مهتاب قرار دارند.  به علاوه، برج مهتاب 22 دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه‌های شهر تهران و منطقه 22 دارد. با خریداری واحدهای این برج‌ها، می‌توانید از امکانات رفاهی، تفریحی جنگل و بوستان چیتگر در کنار اعضای خانوده‌تان لذت ببرید.

 

شرکت سازنده برج مهتاب 22

 در حال حاضر، پروژه آفتاب مهتاب در مرحله اسکلت‌بندی است. سازنده این برج شرکت ساختمان‌سازی تهران آرا و تعاونی مسکن ادارات مرکزی شرکت نفت است. تهران آرا یکی از معتبرترین و بنام‌ترین شرکت‌های ساختمانی در سطح منطقه 22 و شهر تهران است. این شرکت رزومه بسیار خوبی در زمینه ساخت چنین پروژه‌هایی دارد. نام این شرکت به قدری شناخته شده و معتبر است که می‌توانید با اطمینان به نام این شرکت، با خیال راحت واحدهای ساختمانی را که شرکت تهران آرا سازنده آن است پیش‌خرید کنید. پروژه آفتاب مهتاب از پروژه‌های کارمندان شرکت نفت است و به پروژه شرکت نفت نیز معروف است.

بررسی کامل خصوصیات برج های پروژه آفتاب مهتاب

 هر کدام از برج‌های پروژه آفتاب مهتاب دارای 20 طبقه است و هر کدام از طبقه‌ها 14 واحد دارند. علاوه بر این 20 طبقه، 4 طبقه منفی 1 و 1 طبقه نیز به عنوان لابی است. متراژ واحدهای برج‌های این پروژه متفاوت است؛ از 91 متر تا 145 متر. این تفاوت متراژها می‌تواند شرایط خوبی را برای شما ایجاد کند تا طبق بودجه‌تان، واحدها را بخرید یا پیش‌خرید کنید.

 در حال حاضر، برج‌های این پروژه در حال اسکلت‌بندی هستند. شرکت تهران‌آرا پیش‌بینی کرده است که تا سال 1401، ساخت این برج تکمیل شود و در اختیار صاحبان واحدها قرار بگیرد.

در این برج‌ها، امکانات بسیار خوبی در نظر گرفته شده است.

 • یک طبقه لابی بسیار شیک و زیبا
 • برج نگهبانی و جایگاه نگهبانی
 • سیستم اعلام و اطفاۀ حریق
 • هلی پد و درب ضد سرقت
 • سالن اجتماعات و سالن ورزشی

چرا روی برج های پروژه آفتاب مهتاب سرمایه‌‌گذاری کنیم؟

پروژه آفتاب مهتاب، با شرایط و امکانات بی‌نظیرش، فرصت درخشانی برای سرمایه‌گذاری است. برخی ویژگی‌ها این پروژه را تبدیل به فرصتی منحصر به فرد می‌کند:

 • ساخت و ساز این پروژه بر عهده شرکت معتبر تهران‌آرا و تعاونی مسکن ادارات مرکزی شرکت نفت است، از این رو، خیال‌تان بابت کیفیت و زمان تحویل برج می‌تواند راحت باشد.
 • این پروژه وام 48 ماهه بدون بهره دارند.
 • برج مهتاب 22 به صورت تجاری مسکونی است و قدرالسهم‌های تجاری آن کم است، در نتیجه، قیمت خرید برای خریداران کاهش پیدا می‌کند.
 • همه واحدها دارای قدرالسهم تجاری هستند که ورودی واحدهای تجاری از ورودی لابی مجزا شده است، بنابراین، صاحبان واحدها به راحتی و بدون مشکل می‌توانند از ورودی مجزا نسبت به واحدهای تجاری وارد یا خارج شوند.
 • این پروژه دسترسی بسیار آسانی به مراکز خرید، مراکز تفریحی، ایستگاه مترو و بزرگراه‌ها و اتوبان‌های مهم دارد و همۀ این‌ها به ارزش آن می‌افزایند.
 • متراژ واحدهای این پروژه متغیر است و شما می‌توانید واحدی متناسب با بودجه‌تان خریداری کنید.

 

فرآیند پیش‌خرید این پروژه چگونه است؟

 گروه املاک دیار شرایط بسیار خوبی برای نقل وانتقال واحدهای پروژه آفتاب مهتاب برای شما در نظر گرفته است تا با قیمتی به‌صرفه و خیالی آسوده، واحدهای این پروژه را خریداری کنید. برای نقل و انتقال واحدهای این پروژه باید به دفتر شرکت نفت مراجعه کنید. برای پیش‌خرید واحدهای این برج دفترچه نیز صادر شده است.

برای خرید یکی از واحدهای مسکونی برج آفتاب مهتاب، باید از نحوه واریز و اقساط آن مطلع باشید. مشاورین گروه املاک دیار می‌توانند در این زمینه کمک‌تان کنند تا بهترین شرایط را برای پیش‌خرید واحدها انتخاب کنید. قرارداد اولیه و علی‌الحساب برای اعضای اولیه که واحدهای این برج را خریداری کرده‌اند، متری دو میلیون برآورد شده است که در برآورد جدید با در نظر گرفتن تراکم، میزان واریزی اعضا،تراکم جواز و...  با متری 6.5 میلیون تومان در صورتی که شما نقدا پرداخت کنید،باید بپردازید.

 همچنین اگر بخواهید هزینه ساخت واحدها را به صورت اقساط یک ساله پرداخت کنید، این مبلغ متری 7.5 میلیون تومان خواهد بود. برای انتخاب و خرید واحدهای برج آفتاب مهتاب می توانید با مشاورین مجرب پروژه آفتاب مهتاب دیار 22  مشورت کنید تا در کنارتان باشند و بتوانید واحدهای این پروژه را با بهترین شرایط خریداری کنید.

کلام آخر

پروژه افتاب مهتاب، واقع در منطقه 22، از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است. دسترسی آسان به ایستگاه مترو و همچنین، بزرگراه‌ها و اتوبان‌های مهم و همچنین، مراکز تفریحی و خرید بزرگ بر ارزش این برج‌ها افزوده است. همچنین، سازندگان این برج‌ها شرکت معتبر تهران‌آرا و تعاونی مسکن ادارات مرکزی شرکت نفت هستند. در نتیجه، می‌توانید با خیال راحت‌تری در این برج‌ها سرمایه‌گذاری کنید. به علاوه، قدرالسهم‌های کم تجاری و وام 48 ماهه بدون بهره نیز به نفع‌تان خواهند بود.

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.