سه شنبه 02 دی 1399

تمدید مهلت تکمیل آورده مسکن ملی

تمدید مهلت تکمیل آورده مسکن ملی

معاون وزیرراه و شهرسازی اعلام کرد: متقاضیان طرح اقدام ملی تا ساعت 24 روز 5 دی ماه مهلت  دارند تا  آورده مسکن ملی و مدارک خود را تکمیل نمایند.

آخرین مهلت تکمیل آورده مسکن ملی

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، پیش از این به  متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز 30 آذر جهت تکمیل آورده مسکن ملی 40 میلیون تومانی مهلت داده شده بود.

وی افزود: برای آخرین بار، برای متقاضیانی که مدارک خود را تکمیل کرده اند، اما آورده اولیه را به طور کامل نپرداختند، تا روز 5 دی ماه مهلت داده شد.

محمودزاده ادامه داد: افرادی که آورده اولیه مسکن ملی را پرداخت کرده اند اما پیامکی دریافت نکرده اند، مشکلی نیست، ایشان با مراجعه به سایت ثبت نام مسکن ملی از طریق کدرهگیری می توانند از جریان پرونده خود آگاه شوند و آخرین وضعیت پرونده شان را بررسی نمایند.

ایشان افزود: پس از تعیین تکلیف متقاضیان مسکن ملی در مرحله نخست، مرحله دوم ثبت نام اقدام ملی را خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید
وضعیت قیمت مسکن در استان های کشور

وضعیت متقاضیان رد شده در مرحله نخست ثبت نام

پیش از این وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده بود که کسانی که آورده اولیه خود را واریز نکنند به طور کامل از پروژه مسکن ملی حذف خواهند شد و امکان استفاده از امتیاز طرح اقدام ملی را نخواهند داشت.

اما در آخرین خبری که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و بر اساس خبر موجود در پایگاه خبری ملک هفت، متقاضیانی که در مرحله نخست ثبت نام، موفق به واریز آورده اولیه مسکن ملی به مبلغ 40 میلیون تومان نشده اند نیز می توانند از امتیاز این طرح بهره مند شده و امکان ثبت نام مجدد را دارند.

این افراد به دلیل این که از امتیازی استفاده نکرده اند، فرم " ج" آن ها سبز می باشد.

از این رو افرادی که در مرحله اول طرح اقدام ملی، موفق به تکمیل و یا واریز آورده اولیه مسکن ملی نشده اند، می توانند پس از پایان تعیین تکلیف متقاضیان مرحله اول این طرح، و شروع ثبت نام دوم، دوباره در این طرح شرکت کنند و نسبت به واریز آورده اولیه اقدام نمایند.