شنبه 16 اسفند 1399
Flowers
  • دوشنبه 14 بهمن 1398
  • دسته‌بندی:
  • کد خبر: 4053
  • منبع : تسنیم

آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز

آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز

معاون وزیر راه با اشاره به آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن،گفت:در این مرحله متقاضیان باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان آورده واریز کنند.

 

به گزارش ملک هفت به نقل از  تسنیم، محمود محمودزاده بیان کرد: پالایش ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن هفته گذشته تمام شد  که بر این اساس حدود 42 درصد از آنها واجد شرایط نبوده و حذف شدند.

 

وی ادامه داد: شروط حدود 58 درصد (140 هزار نفر) نیز تایید شده که از امروز به آنها پیامک ارسال خواهد شد.

 

وی تصریح کرد:‌ این درخواست کنندگان  پس از دریافت پیامک با کد رهگیری وارد سامانه طرح ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir  شده و اقدام به تکمیل اطلاعات خود می‌کنند. بر این اساس این افراد به ادارات راه و شهرسازی استان‌ها مراجعه کرده و مدارک مربوط به سوابق سکونت بارگذاری شده در سایت کنترل میگردد.

 

وی  یادآور شد:‌ با توجه  پالایش صورت گرفته استان‌های اردبیل با 66 درصد، خوزستان 64 درصد، سیستان وبلوچستان و کرمانشاه با 62 درصد بیشترین مقدار ثبت نام کنندگان واجد شرایط را داشتند و استان‌های سمنان با 35 درصد، خراسان جنوبی 39درصد، مرکزی 41درصد کمترین افراد واجد شرایط را به خود اختصاص داده اند.

 

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه با ذکر این ‌که در استان تهران نیز 46.5 درصد از افراد ثبت نام کننده واجد شرایط بودند، گفت: آورده درخواست کنندگان در طرح ملی مسکن 30 تا 40 میلیون تومان بر اساس مساحت واحد است، به اضافه  این‌که 100 میلیون تومان وام به آنها پرداخت خواهد شد.

 

محمود زاده با  اشاره به این‌که در شهرهای جدید 10 تا 15 درصد قیمت زمین از درخواست کنندگان دریافت می شود، گردش مالی طرح ملی مسکن را 100 تا 120 هزار میلیارد تومان اعلام کرده است .

 

وی همچنین از امکان اعتراض افرادی خبر داد که پیامک تایید به آنها ارسال نمی‌شود.

 

محمودزاده در این خصوص گفت:‌  ثبت نام کنندگان از اول اسفند می‌توانند با مراجعه به سایت طرح ملی مسکن نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. معاون وزیر راه و شهرسازی قبلتر از ارسال پیامک به درخواست کنندگان واجد شرایط طرح ملی مسکن از 14 بهمن خبر داده گفته بود: اسامی این درخواست کنندگان به ادارات کل،شرکت عمران و بنیاد مسکن اعلام شده است. وی تاکید کرد:‌بر اساس ابلاغیه‌ای نیز مقرر شده ادارات کل، شرکت عمران و بنیاد مسکن آدرس مراجعه درخواست کنندگان  واجد شرایط را در هر شهر اعلام کنند و در سامانه درج شود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.