یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید خانه های بالای 100 متر مربع در تهران

لیست قیمت جدید خانه های بالای 100 متر مربع در تهران

لیست قیمت خانه های بالای 100 متر مربع برای افرادی که سرمایه و دارایی کافی برای خرید خانه در تهران را دارند جمع آوری شده است.

برای مشاهده لیست قیمت خانه های بالای 100 متر مربع با ما همراه شوید.

لیست قیمت خانه های بالای 100 متر مربع در تهران

با افزایش قیمت مسکن در دو سال گذشته بیشتر افراد توانایی خرید خانه های متراژ بالا را نداشته و بیشتر به سمت خانه های کم متراژ روی آورده اند.

معمولا افرادی که به قصد سرمایه گذاری و افزایش دارایی خود به بازار مسکن وارد می شوند، دارایی لازم را برای خرید خانه های لوکس و متراژ بالا دارند.

لیست زیر قیمت خانه های بالای 100 متر مربع را برای سرمایه گذاران و افراد حقیقی که پس از مدت ها سرمایه کافی برای خرید مسکن و سکونت در آن به دست آورده اند فراهم شده است.

لیست مزبور قیمت یک متر مربع از آپارتمان های بالای 100 متر را در مناطق مختلف تهران  نمایش می دهد.

همچنین مطابق جدول زیر بیشتر فایل هایی که متراژ بالایی دارند، نوساز بوده و کمتر موردی را می توان یافت که سن بالایی داشته باشند و به اصطلاح کهنه ساز باشند.

بدیهی است که هرچه متراژ خانه بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. همچنین محله و منطقه ای که ملک در آن واقع شده است در قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد.

به عنوان مثال: قیمت یک متر مربع واحد مسکونی در پیروزی با متراژ 128 متر و 8 سال ساخت از قیمت یک متر آپارتمان 20 سال ساخت در سعادت آباد کمتر است.

با اینکه واحد مسکونی واقع شده در پیروزی از نظر عمر بنا بسیار کمتر از خانه سعادت آباد است اما چون سعادت آباد منطقه لوکس تهران است، قیمت یک متر خانه در آن با مناطق دیگر متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت خانه های بالای 100 متر مربع لیست زیر را مشاهده نمایید.

لیست قیمت رهن و اجاره خانه بالاتر از 100 متر

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.