جمعه 15 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت مسکن تا 100 متر مربع در تهران

لیست قیمت مسکن تا 100 متر مربع در تهران

بر اساس بررسی ملک هفت از فایل های فروش مسکن در دفاتر املاک، تنوع فایل های با متراژ متوسط تا 100 متر مربع در مناطق مختلف تهران بیشتر شده است.

جدول قیمت مسکن تا 100 متر مربع در مناطق مختلف تهران

لیست زیر قیمت مسکن تا 100 متر مربع را در مناطق مختلف تهران به نمایش گذشته است. با مشاهده لیست زیر درمیابیم که اکلاک تا 100 متر مربع در بیشتر بنگاه های معاملات ملکی در مناطق مختلف تهران یافت می شود و تنوع بسیاری در این املاک وجود دارد.

بر این اساس متقاضیان خرید خانه کمتر از 100 متر مربع می توانند در تمام مناطق تهران به دنبال این خانه ها بگردند و متناسب با بودجه خودشان اقدام به خرید ملک نمایند.

لیست زیر تنوع قیمت مسکن تا 100 متر مربع را به خوبی نشان می دهد. به اینگونه ک در مناطق غربی تهران قیمت مسکن از 2.5 میلیارد شروع شده و تا 4 میلیارد تومان نیز می رسد.

همچنین قیمت مسکن تا 100 متر مربع در شرق تهران از سوی مالکان و فروشندگان از یک میلیارد تا 3 میلیارد تومان پیشنهاد شده است.

البته در بین این فایل های عرضه شده مواردی هم بودند که خارج از محدوده اعلامی پیشنهاد شده اند اما غالب فایل ها در همین محدوده هستند.

اگر بخواهیم قیمت مسکن تا 100 متر مربع را در مناطق شرقی و غربی تهران در قالب یک متر مربع محاسبه کنیم، قیمت یک متر مربع آپارتمان کمتر از 100 متر مربع در شرق تهران حدود 20 تا 30 میلیون تومان و قیمت یک متر خانه با متراژ متوسط در غرب تهران 40 تا 50 میلیون تومان از سوی فروشندگان پیشنهاد شده است.

متقاضیانی که قصد خرید یا سرمایه گذاری در بخش مسکن را دارند و امکان خرید خانه با متراژ بالا را ندارند، می توانند با مراجعه به لیست زیر از قیمت مسکن تا 100 متر مربع در مناطق مختلف تهران آگاه شوند و بر اساس بودجه و دارایی خود منطقه مناسب را انتخاب نمایند.

لیست قیمت مسکن تا100 متر مربع در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.