سه شنبه 31 فروردین 1400
Flowers

لیست قیمت جدید مسکن نوساز تا 20 سال ساخت در تهران

لیست قیمت جدید مسکن نوساز تا 20 سال ساخت در تهران

مشاوران املاک در مناطق مختلف تهران از کاهش و تعدیل قیمت مسکن در دو هفته آخر سال 1399 خبر دادند.

لیست قیمت مسکن نوساز تا 20 سال ساخت در تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، بسیاری از فروشندگان مسکن که املاک خود را به بازار عرضه کرده اند، تصمیم جدی برای فروش تا پایان سال دارند.

این افراد اغلب فروشندگانی هستند که به دلایل مختلف از قبیل تعویض خانه، پول لازم بودن تصمیم دارند ملک خود را تا پایان سال جاری به فروش برسانند. به همین دلیل این فروشندگان به عنوان ضمانت فروش ملکشان، سعی می کنند قیمت های متعادل و تخفیف هایی را برای جذب خریدار ارائه دهند.

از این رو برخی از مشاوران املاک در مناطق و محله های مختلف تهران عنوان می کنند که در روزهای اخیر تعدادی از فروشندگان به اصلاح قیمت پیشنهادی خود و تعدیل آن پرداخته اند و تا حدودی قیمت مناسب با ارزش واقعی ملکشان را اعلام می کنند.

لیست زیر قیمت مسکن نوساز تا 20 سال ساخت را در مناطق مختلف تهران برای خریدارانی که سعی دارند در روزهای پایانی سال 99 خانه ای خریداری کرده و به سرمایه گذاری در این حوزه مشغول شوند آماده شده است.

لازم به ذکر است که افراد می توانند با مراجعه به قسمت خرید ملکی سایت ملک هفت از قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران اطلاع پیدا کرده و آگهی های فروش متنوع را در آن مشاهده کنند.

همجنین با مراجعه به قسمت مظنه ملکی می توانید قیمت مسکن در مناطق مختلف را بررسی و مقایسه کرده و بر اساس بودجه خود اقدام به خرید ملک نمایید.

لیست زیر جدیدترین قیمت مسکن نوساز تا 20 سال ساخت است که بر اساس گفته های بالا تا حدودی با قیمت مناسب از سوی فروشندگان به بازار عرضه شده است.

لیست قیمت مسکن نوساز تا 20 سال ساخت در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.