چهارشنبه 19 مرداد 1401
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 مشاوره در واتساپ

قیمت واحدهای مسکونی دو خوابه غرب تهران

قیمت واحدهای مسکونی دو خوابه غرب تهران

واحدهای مسکونی دو خوابه به عنوان واحدهای متراژ متوسط به شمار می روند که متقاضیان زیادی نیز برای آن ها در خواست می دهند؛ این واحدهای مسکونی در متراژ و نرخ های متفاوت در تمامی محله های تهران قابل رصد هستند و به آسانی می توان یک واحد مسکونی دو خوابه را با متراژ مناسب برای خرید در هر نقطه تهران جستجو کرد

قیمت واحدهای مسکونی دو خوابه غرب تهران

در گزارشی که در ادامه می آید به بررسی نرخ واحدهای مسکونی دو خوابهای که در دفاتر مشاوره املاک غرب شهر تهران برای فروش عرضه شده است، می پردازیم.

پایگاه خبری  ملک هفت به نقل از اقتصاد آنلاین؛ واحدهای مسکونی دو خوابه به عنوان واحدهای متراژ متوسط به شمار می روند که متقاضیان زیادی نیز برای آن ها درخواست می دهند؛ این واحدهای مسکونی در متراژ و نرخ های متفاوت در تمامی محله های تهران قابل رصد هستند و به آسانی می توان یک واحد مسکونی دو خوابه را با متراژ مناسب برای خرید در هر نقطه تهران جستجو کرد؛ در ادامه این گزارش در پی آن هستیم تا به بررسی قیمت واحدهای مسکونی دو خوابه ای که در منطقه غرب شهر تهران ثبت شده است، اشاره کنیم.

غرب تهران شامل مناطق 2، 5، 18، 22 است؛ این مناطق از مناطق مورد استقبال برای خرید و اجاره هستند. و بسیاری از افراد ساکن این مناطق تمایلی به جابه جایی ندارند؛ در ضمن واحدهای مسکونی با شرایط و متراژهای متنوع در این مناطق دادوستد می شود و می توان واحدهای مسکونی بسیار بزرگ، نقلی، شیک، بدون مزایا، ارزان قیمت و در گونه های مختلف در این مناطق پیدا کرد. یکی از کارشناسان حوزه مسکن به اقتصاد آنلاین گفت: در منطقه غرب تهران، تقاضا برای واحدهای دو خوابه بسیار زیاد است

در ادامه به رصد قیمت بعضی از واحدهای مسکونی دو خوابه ای که در منطقه غرب شهر تهران جهت فروش عرضه شده است می پردازیم.  یادآوری می کنیم که نرخ ها بر طبق فایل های ثبت شده در آژانس های مشاوره املاک بوده و قیمت واحد مسکونی در هر مرحله و با در نظر گرفتن شرایط متعددی متغیر است؛ از این رو ارقام ذکر شده بیانگر نرخ مسکن در محله های ذکر شده، نیست.

قیمت واحدهای مسکونی دو خوابه غرب تهران (اردیبهشت 99)

 

 

واحدهای مسکونی دو خوابه در غرب تهران

یک واحد مسکونی 120 متری با سن 15 سال در محله پونک متری 38 میلیون تومان نرخ خورده است؛ در ضمن واحد مسکونی 115 متری با سن 5 سال در محله جنت آباد متری 40 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

یک کارشناس حوزه املاک در شهران با اشاره به اینکه مدتی است که قیمت در بازار مسکن افزایش محسوسی نداشته است بیان داشت: واحدهای مسکونی دو خوابهمعمولاً بین 80 تا 120متر هستند که تقاضای زیادی به‌ویژه از سوی خانواده‌ها برای این واحدها وجود دارد و قیمت‌ها نیز بر طبق شرایطی چون متراژ، سن، محل ملک و... متغیر است؛ مثلاً یک واحد 100متری و نوساز 42میلیون تومان متری قیمت‌گذاری می شود.

گیشا یکی از محله های مشهور غرب تهران است؛ این محله از محلات لوکس و گران قیمت منطقه غرب تهران به شمار می رود، یک واحد آپارتمانی 80 متری با 8 سال سن در محله گیشا متری 51 میلیون قیمت گذاری شده است. در ادامه باید گفت محله مرزداران نیز از مناطق بالای شهر تهران محسوب می شود. یک واحد مسکونی 75 متری با 3 سال سن در این محله متری 55 میلیون قیمت می خورد.

واحد مسکونی به متراژ 92 متر با سن 2 سال در شهرآرا هر متر 45 میلیون تومان و یک واحد مسکونی 90 متری و نوساز در محله دریان نو متری 47 میلیون تومان قیمت گذاری شد. واحدهای مسکونی ذکر شده، تنها قسمت کوچکی از فایل های ثبت شد در آژانس مشاوره املاک است. قیمت مسکن برای هر واحد مسکونی به طور ویژه با در نظر گرفتن شرایط واحد متغیر است.

 

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.