دوشنبه 31 خرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

مرکز ایران داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

نگرانی خریداران از افزایش قیمت ها موجب رونق بازار ملک گردید

نگرانی خریداران از افزایش قیمت ها موجب رونق بازار ملک گردید

در مظنه ملکی پیش روی تهیه شده توسط ملک هفت میتوانید برخی از قیمت ملک های شهر تهران را که مورد خرید و فروش قرار گرفته است را ملاحظه نمائید.

نگرانی خریداران از افزایش قیمت ها 

از ابتدای سال جاری به‌دلیل شیوع و فراگیری ویروس کرونا، فعالیت در بازار معاملات مسکن همچون بسیاری از بخش‌های اقتصادی با رکود و تعطیلی همراه بود که منجر به کاهش حجم معاملات ثبت شده در شهر تهران شده است. تعطیلی بنگاه‌های املاک در سطح شهر تهران از یکسو و همچنین دغدغه و نگرانی متقاضیان برای حضور در بازار ناشی از شیوع ویروس کرونا از مهم‌ترین دلایل شکل‌گیری رکود شدید معاملات در بازار بود. اما همزمان با بازگشایی برخی کسب ‌و‌کارها طی روزهای اخیر، مشاوران و فعالان بازار مسکن از ورود تدریجی متقاضیان به  برای خرید واحد مسکونی موردنظر خبر می‌دهند. به گفته مشاوران املاک برخی از متقاضیان مصرفی به‌دلیل نگرانی از افزایش قیمت در ماه‌های آتی تصمیم گرفته‌اند با رعایت شرایط بهداشتی در بازار حاضر و خرید خود را انجام دهند.

ترس و نگرانی گروهی از متقاضیان مصرفی از افزایش مجدد قیمت‌ها در بازار خرید و فروش مسکن سبب شده تا بازار ملک و املاک رونقی کم رمق بگیرد.

البته این در حالی است که در بازار مسکن تعداد زیادی از سازندگان و فروشندگان مسکن به‌دلیل مبهم بودن وضعیت آتی بازار، فعلا قصد جدی برای عرضه واحد مسکونی خود به بازار ندارند.

همین نگرانی خریداران از افزایش احتمالی قیمت ها در بازار ملک را میتوان از تاثیرات حجم نقدینگی وارد شده به بازار از رونق بورس دانست.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.