جمعه 04 خرداد 1403
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید رهن و اجاره آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران

لیست قیمت جدید رهن و اجاره آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران

ملک هفت لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران را که یکی از مناطق پر معامله تهران برای رهن  و اجاره می باشد را جمع آوری کرده است.

لیست  تهران

لیست بر اساس بررسی های ملک هفت، مالکان مناطق 4 و 5 قیمت رهن و اجاره املاکشان را نسبت به ماه های گذشته تغییری نداده و قیمت رهن و اجاره در این مناطق ثابت مانده است.

کاهش انتظارات تورمی و رکود موجود در بازار مسکن، از عواملی است که مشاوران املاک در ثبات بازار مسکن دخیل می دانند.

این گفته ها در حالی است که بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی در آذر ماه 99، به طور میانگین شاخص اجاره بهای مسکن 29 درصد در کل مناطق تهران می باشد.

بنا بر پرسوجوهای صورت گرفته از مشاوران املاک، برخی از مالکان به دلیل نزدیکی به پایان سال فعلا  از اجاره ملک خود منصرف شدند، به گفته این مشاوران، قیمت مسکن همانند سال های پیش در دوماه پایانی سال رونق خواهد گرفت، از این رو برخی از موجران اجاره ملک خود را به بعد موکول کرده اند.

لیست زیر قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران را به نمایش گذاشته است.

از آنجایی که منطقه 5 در گزارش های بانک مرکزی جزو مناطق پر طرفدار و محبوب برای خرید مسکن است، متقاضیان برای اجاره خانه نیز به این منطقه توجه زیادی می کنند.

این مسئله در مورد منطقه 4 نیز صدق می کند.

منطقه 4 بر اساس گزارش بانک مرکزی دومین منطقه با بیشترین معامله می باشد.

افرادی که قصد اجاره خانه در مناطق 4 و 5 تهران را دارند می توانند از طریق لیست زیر، از قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق 4 و 5 آگاه شوند.

با مراجعه به صفحه مظنه ملکی می توانید از قیمت یک متر خانه در مناطق مختلف تهران آگاه شده و مطابق با بودجه خود تصمیم گیری نمایید.

لیست قیمت مسکن در مناطق 4 و 5 تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.