چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان زیر ۱۰۰ متر در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان زیر ۱۰۰ متر در تهران

ملک هفت لیست قیمت آپارتمان های نقلی زیر ۱۰۰ متر مربع را برای خریداران واقعی و سرمایه گذاران بخش مسکن جمع آوری کرده است.

برای اطلاع از قیمت خانه های کمتر از 1۰۰ مترمربع با ما همراه شوید.

لیست قیمت آپارتمان زیر صد متر تهران

با افزایش قیمت مسکن در ماه های اخیر بازار خانه های نقلی داغ تر شده است. آن هایی که توانایی خرید خانه ندارند به خانه های کوچک نیز اکتفا کردند.

لیست زیر قیمت آپارتمان کمتر از ۱۰۰ متر مربع را به نمایش گذاشته است. لیست مزبور قیمت آپارتمان کمتر از ۱۰۰ متر مربع را بر اساس سن بنا و متراژ آن برای خریدارانی که می خواهند در یکی از منطقه های تهران که به بودجه شان نزدیک تر است خانه بخرند نشان می دهد.

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در بازار مسکن هستند، می توانند با مراجعه به لیست قیمت آپارتمان های کمتر از ۱۰۰ متر مربع، از قیمت خانه های نقلی با متراژ کم اطلاع یابند.

همچنین مستاجرانی که بعد از مدت ها سرمایه لازم برای خرید خانه نقلی دارند و می خواهند به اجاره نشینی خود خاتمه دهند، می توانند از لیست قیمت آپارتمان کمتر از ۱۰۰ متر مربع، خانه ای که به بودجه آن ها نزدیک باشد را پیدا کنند.

 لیست قیمت جدید آپارتمان کمتر از ۱۰۰ متر مربع در تهران

کوچ سرمایه گذاران بازار بورس به بازار مسکن

برخی از کارشناسان اقتصادی معتقد هستند که با افت شاخص بورس در هفته های گذشته بیشتر افرادی که در این بازار سرمایه گذاری کرده بودند، به دلیل نگرانی از دست رفتن سرمایه خود، دارایی شان را از بازار بورس خارج کرده و برای حفظ ارزش پول خود به بازار مسکن وارد شدند.

بیشتر بخوانید 
عوامل ظهور نوسانات اقتصادی در بازارهای سرمایه از جمله مسکن

از آنجایی که لازمه ورود به بخش مسکن داشتن سرمایه زیاد است، همه سرمایه گذارانی که از بازار بورس خارج شده اند، نمی توانند به خرید خانه اقدام نمایند و فقط آن دسته از افرادی که در این بازار سود خوبی کسب کردند می توانند به بازار مسکن وارد شوند.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.