شنبه 09 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10تهران

لیست قیمت جدید خانه و  آپارتمان در مناطق 9 و 10تهران

ملک هفت، قیمت آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران را در هر یک متر مربع زیربنای مسکونی برای افرادی که مایل به سکونت در این مناطق هستند فراهم آورده است.

با ما همراه باشید.

لیست قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران

بر اساس تحلیل های انجام شده در پایگاه خبری ملک هفت، قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران در دسته بندی قیمت مناسب مناطق  می گنجند.

در مهر ماه سال 1399 تعداد آپارتمان های معامله شده در منطقه 9 تهران حدود 196 فقره بوده است و متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی در این منطقه حدود 19 میلیون و200 هزار تومان به ثبت رسیده است.

همچنین در منطقه 10 تهران 812 معامله صورت گرفته است که متوسط قیمت یک متر زیربنا در این منطقه 18 میلیون و 850 هزار تومان گزارش شده است.

بر اساس جدول قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران، حدود 1000 فقره معامله مسکن در این مناطق صورت گرفته است که تقریبا یک درصد از این معاملات متعلق به واحدهای نوساز و کلید نخورده یا آپارتمان های یکی دو سال ساخت می باشد.

این مسئله نشان دهنده این است که این مناطق در مقایسه با مناطق دیگر شهر تهران، خصوصا مناطق شمالی و محله های لوکس، از یک سو بیشتر مورد توجه سازندگان قرار گرفته است و از سوی دیگر تقاضا برای خرید خانه های نوساز در مناطق 9 و 10 تهران بیشتر است.

به طور کلی، به دلیل اینکه در مناطق متوسط و شمالی شهر تهران، بودجه خریداران به قیمت خانه های موجود در این مناطق نمی رسد، تقاضا برای خرید خانه های نوساز در این مناطق کم است و به طبع آن سازندگان مسکن در این مناطق به عرضه ملک ساخته شده به هر قیمتی تمایل ندارند به همین دلیل در ماه های اخیر، خرید و فروش آپارتمان نوساز در این مناطق کم شده است.

اما در مقابل خرید و فروش آپارتمان های نوساز یا زیر 3 سال ساخت در مناطق 9 و 10 تهران زیاد شده است.

قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران به ازای هر متر مربع بین 16 تا 28 میلیون تومان در محله های مختلف متغیر بوده است. البته این قیمت برای خانه های نوساز می باشد.

بر اساس جدول قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 میتوان گفت محله سلسبیل واقع در منطقه 10، بیشترین سهم معاملات را به خود اختصاص داده است.

لیست قیمت خانه و آپارتمان در مناطق 9 و 10 تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.