جمعه 04 خرداد 1403
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی شهر تهران

لیست قیمت جدید اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی شهر تهران

بررسی فایل های اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی شهر تهران، حاکی از آن است که تعداد فایل های اجاره ای در نیمه جنوبی تهران نسبت به نیمه شمالی کاهش یافته است.

ملک هفت لیست قیمت اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی تهران را جمع آوری نموده است.

لیست قیمت اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی شهر تهران

ملک هفت با بررسی فایل های اجاره ای در مناطق شهر تهران  لیست قیمت اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی را تهیه کرده است.

با توجه به جدول قیمت اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی تهران، درمیابیم که تعداد فایل های اجاره ای در نیمه جنوبی تهران نسبت به نیمه شمالی آن کمتر می باشد.

از طرفی نیز با افزایش قیمت اجاره بهای مسکن، مستاجران به دلیل ناتوانی در پرداخت اجاره بها، هر ساله منطقه سکونت خود را عوض کرده و به منطقه پایین تری اسباب کشی می کنند درحالیکه تعداد فایل های اجاره ای در مناطق جنوبی رو به کاهش رفته است.

به عبارت دیگر با افزایش متقاضیان خانه های اجاره ای در مناطق جنوبی تهران، تعداد فایل های اجاره ای در این مناطق کاهش یافته است.

برخی کارشناسان علت کمبود فایل های اجاره ای در مناطق جنوبی تهران در سامانه های مجازی معرفی فایل های اجاره ای را، مراجعه حضوری برخی مالکان به مشاوران املاک و ثبت سنتی ملک اجاره ای خود در دفاتر املاک می دانند. در این صورت مستاجرانی که به صورت حضوری و با مراجعه به دفاتر املاک به دنبال ملک اجاره ای مناسب باشند، شانس بیشتری برای یافتن خانه مورد نظر برای اجاره دارند.

با نگاهی به لیست قیمت اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی تهران، کمبود فایل های اجاره مسکن در مناطق جنوبی را بهتر درک خواهید کرد.

لازم به ذکر است، افرادی که به دنبال خرید خانه هستند، می توانند با مراجعه به قسمت خرید ملکی، خانه مورد پسند خود را انتخاب کرده و با اطمینان خرید نمایند.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن در مناطق شمالی و جنوبی تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.