شنبه 01 اردیبهشت 1403
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید خانه های چند سال ساخت در تهران

لیست قیمت جدید خانه های چند سال ساخت در تهران

ملک هفت لیست قیمت خانه های چند سال ساخت تهران را برای افرادی که تمایل به خرید خانه چند ساله دارند فراهم آورده است.

برای اطلاع از قیمت یک متر خانه چند ساله با ملک هفت همراه شوید.

لیست قیمت خانه های چندسال ساخت در تهران

بررسی فایل های موجود در دفاتر املاک حاکی از آن است که املاک چند سال ساخت از تنوع بیشتری نسبت به سایر فایل ها برخوردار هستند.

همچنین بررسی ها نشان می دهد که عمده فایل های مربوط به خانه های چند ساله در دفاتر املاک، بیشتر مربوط به مناطق شرقی و غربی تهران هستند. به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، قیمت خانه های چند سال ساخت در شرق تهران که از سوی مالکان پیشنهاد شده است،  عمدتا قیمتی بین 15 تا 35 میلیون تومان در هر متر مربع متغیر است. همچنین قیمت خانه های چند سال ساخت در غرب تهران نیز بین 30 تا 45 میلیون تومان در هر متر مربع گزارش شده است.

البته فایل های بسیاری نیز یافت می شوند که قیمت پیشنهادی آن ها نسبت به ارزش واقعیشان بیشتر است. اما بررسی های کلی فایل های موجود در دفاتر املاک، نشان میدهد که عمده قیمتی که نسبت به خانه های چندسال ساخت در مناطق یاد شده پیشنهاد شده است، در دامنه های قیمتی ذکر شده می باشد.

جدول زیر قیمت خانه های چند سال ساخت تهران را در یک متر مربع به نمایش گذاشته است. لازم به ذکر است که قیمت های موجود در لیست قیمت خانه های چند سال ساخت، فقط پیشنهاداتی است که مالکان برای فروش خانه خود پیشنهاد داده اند و قیمت قطعی فروش نمی بادشد.

بررسی لیست قیمت خانه های چند سال ساخت در زیر، نشان می دهد که نالکان واحدهای مسکونی در مقایسه با ماه های اخیر انعطاف بیشتری نسبت به تعدیل قیمت های پیشنهادی داشته اند و املاک خود را با قیمت منصفانه تری به فروش گذاشته اند.

لیست زیر بیشتر مربوط به قیمت خانه های چندسال ساخت مناطق شرقی و غربی تهران می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق خانه های چند سال ساخت تهران، خصوصا غرب و شرق آن به لیست زیر مراجعه نمایید.

لیست قیمت خانه های چند سال ساخت در تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.