جمعه 11 اسفند 1402
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید آپارتمان های مسکونی در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های مسکونی در تهران

پایگاه خبری ملک هفت رفتار بازیگران بازار مسکن در ماه های گذشته را مورد بررسی قرار داده است.

بر اساس بررسی های ملک هفت، تغییرات مشهودی در رفتار متقاضیان خرید و فروش مسکن، در ماه های گذشته رخ داده است.

لیست قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران

به گفته برخی از واسطه های ملکی در دو ماه گذشته رفتار بسیاری از خریداران و فروشندگان در بازار مسکن تغییر کرده است.

بر خلاف بیش از دو ماه گذشته که بسیاری از مالکان تمایل چندانی به فروش واحدهای خود نداشته و املاک خود را به دفاتر املاک عرضه نمی کردند، اکنون با کاهش انتظارات تورمی و کاهش قیمت مسکن طی دو ماه گذشته، مالکان واحدهای مسکونی سعی در فروش آپارتمان های خود دارند و برای این عمل تخفیف های بسا=یاری نیز اعمال می کنند.

در مقابل متقاضیانی که در زمان افزایش قیمت آپارتمان های مسکونی و تورم بازار مسکن، سعی در خرید مسکن متناسب با بودجه خود بودند، با کاهش قیمت آپارتمان های مسکونی و رکود در بازار مسکن، به امید کاهش بیشتر قیمت ها، دست از خرید کشیده اند و خرید مسکن را به بعد موکول کرده اند.

کاهش انتظارات تورمی به دنبال تثبیت قیمت در بازارهای موازی از جمله طلا رخ داده است. همچنین تحولات سیاسی بین المللی بازارهای مختلف از جمله بازار مسکن را تحت تاثیر قرار داده، به طوریکه در دو ماه گذشته شاهد کاهش تورم در بازار مسکن بوده ایم.

همین عوامل موجب شده است که بسیاری از خریدارن و متقاضیانی که تا قبل از رکود بازار مسکن برای خرید خانه تلاش می کردند، دست از خرید مسکن برداشته و در مقابل فروشندگان و مالکان واحدهای مسکونی از ترس کمتر شدن ارزش املاکشان با ارائه تخفیف های مناسب، سعی در فروش املاک خود داشته باشند.

ملک هفت لیست قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران را برای متقاضیانی که به فکر خرید خانه  بوده و تصور می کنند که رکود بازار مسکن موقتی می باشد و باید از آن نهایت استفاده را کرد، آماده نموده است.

 لیست قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.