چهارشنبه 01 بهمن 1399
Flowers

لیست قیمت جدید مسکن بیش از 100 متر مربع در تهران

لیست قیمت جدید مسکن بیش از 100 متر مربع در تهران

ملک هفت لیست قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع را در مناطق مختلف تهران برای متقاضیانی که به دنبال خرید ملکی بهتر از ملک کنونی خود هستند جمع آوری کرده است.

جهت اطلاع از قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع در تهران با ما همراه شوید.

لیست قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع در تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، برخی از افرادی که در بازار مسکن فعالیت دارند و جزو فعالان بخش مسکن حساب می شوند، در چند هفته اخیر با دیدن نشانه هایی از شروع دوره رکود معاملاتی و کاهش سرعت افزایش قیمت تصمیم به خروج از بازار مسکن گرفتند.

در نتیجه این اقدام بیشتر متقاضیانی که در ماه های گذشته فعالیت زیادی داشتند و می توان گفت عمده معاملات مسکن در ماه های گذشته با هدف سرمایه گذاری و از جانب فعالان مسکن بود، اکنون فعالیت خود را در بازار مسکن کم کرده اند و هنوز تصمیمی برای فعالیت جدید نگرفته اند.

مشاوران املاک در نقاط مختلف تهران عنوان می کنند که: در حال حاضر حجم متقاضیانی که به قصد خرید خانه به مشاوران املاک مراجعه می کنند کم شده است. اما همین حجم اندک باقی مانده، متقاضیانی هستند که قصد دارند با فروش ملک خود خانه ای بهتر کنند و ارزش دارایی خود را بالا ببرند.

این افراد با دیدن نشانه های کاهش سرعت افزایش قیمت مسکن، گمان می کنند که اکنون زمان مناسبی برای یافتن ملک مناسب است.

مشاوران املاک نیز بیشتر شدن فایل های چند سال ساخت را تحث تاثیر ورود این متقاضیان به بازار مسکن می دانند.

ملک هفت، لیست قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع را برای این گروه از متقاضیان جمع آوری کرده است.

متقاضیان با مراجعه به لیست زیر می توانند از قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع در مقیاس یک متر در مناطق مختلف تهران آگاه شوند.

البته توصیه ملک هفت به این گروه از متقاضیانی که به دنبال خانه مناسب هستند و قصد دارند دارایی خود را تبدیل به احسن کنند این است که، ابتدا خانه و آپارتمان مناسب با بودجه و سایر معیارهایتان را پیدا کنید سپس اقدام به فروش ملک کنونی خود نمایید.

لیست قیمت مسکن بیش از 100 متر مربع در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.