یکشنبه 03 مهر 1401
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید خانه های زیر 100 متر مربع در تهران

لیست قیمت جدید خانه های زیر 100 متر مربع در تهران

در آخرین گزارش منتشر شده در خصوص تحولات بازار مسکن، تعداد معاملات انجام شده برحسب زیربنا مشخص شد.

جدول قیمت خانه های زیر 100 متر مربع در تهران

به گزارش ملک هفت، بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی بانک مرکزی در خصوص تحولات بازار مسکن تهران در آذر ماه 99، آپارتمان هایی که متراژ آن ها کمتر از 80 متر مربع است، 55 درصد از کل معاملات مسکن را به خود اختصاص داده اند.

جزئیات این گزارش به اینگونه می باشد که 15.6 درصد از کل معاملات انجام شده مربوط به واحدهای 50 تا 60 متر بوده و آپارتمان های 60 تا 70 و 70 تا 80 به ترتیب با سهم های 14.1 و 11.3 درصد رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

علی رغم این گزارش، بر اساس بررسی های انجام شده در بازار معاملات مسکن، اکنون تعداد فایل هایی که متراژ آن ها کمتر از 80 متر باشد به شدت محدود می باشد.

مشاوران املاک در مناطق مختلف تهران عنوان می کنند که اکثر فایل های عرضه شده در دفاتر املاک عموما آپارتمان های با متراژ بالا بوده و بیشتر از 120 متر مربع هستند و به طور کلی بازار مسکن تهران از فایل های کم متراژ تقریبا خالی می باشد.

لیست زیر قیمت خانه های زیر 100 متر مربع را در مناطق مختلف تهران نشان می دهد.

موارد زیر قیمت خانه های زیر 100 متر مربعی است که در دفاتر املاک به عرضه گذاشته شده اند.

با مشاهده لیست زیر در میابیم که آپارتمان های نوسازعرضه شده در دفاتر املاک بسیار محدود بوده و قیمت یک متر آن ها بسته به منطقه مورد نظر از 20 تا 80 میلیون تومان متغیر می باشد.

البته با توجه به رکود بازار مسکن در دو ماه گذشته، بازار خرید مسکن بسیار کاهش یافته است با وجود اینکه در دفاتر املاک فایل های متنوعی به عرضه گذاشته شده و مالکان حاضر به تخفیف ده میلیونی در هر متر مربع هستند، بازهم کسی خریدار نیست.

لیست قیمت خانه های کمتر از 100 متر در تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.