پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران

ملک هفت لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران را برای مستاجرانی که قصد سکونت در خانه های نوساز و تازه را دارند فراهم کرده است.

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز در تهران

همانطور که می دانید قیمت خانه های نوساز چه در بخش خرید مسکن، چه در بخش رهن و اجاره از آپارتمان های چند ساله بیشتر می باشد.

آپارتمان های نوساز به دلیل تازه و نو بودن همه وسیله های موجود در خانه از قبیل شیرآلات، کابینت ها، سنگ یا پارکت کف ها و .... خواهان زیادی داشته و اکثر مستاجرانی که بودجه کافی برای اجاره مسکن داشته باشند، به این خانه ها روی می آورند.

بررسی های ملک هفت در خصوص بازار رهن و اجاره مسکن در مناطق تهران نشان می دهد که فایل های نوساز بسیاری در سامانه های مجازی و بنگاه های معاملات ملکی از سوی مالکان و موجران پیشنهاد شده است.

اما قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز که در بنگاه ها موجود است، اکثرا بیشتر از حد متعارف بوده و موجران قیمت رهن و اجاره را نسبت به متوسط قیمت مسکن در تهران بیشتر پیشنهاد داده اند.

لیست زیر قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران را نشان می دهد، بر اساس لیست زیر، اکثر فایل های رهن و اجاره که بیشتر از حد معمول پیشنهاد شده اندريا، بیشتر در مناطق شرقی تهران به چشم می خورد.

بررسی های ملک هفت بیانگر این است که، بیشترین نرخ رهن کامل خانه های نوساز که از سوی موجران در مناطق شرقی تهران پیشنهاد شده است، در محدوده 150 تا 300 میلیون تومان است.

همچنین قیمت رهن و ودیعه آپارتمان نوساز در مناطق مرکزی تهران ، بیشتر در محدوده 200 تا 400 میلیون تومان است.

در مناطق غربی نیز بیشتر موجران پول پیش هایی در محدوده 300 تا 500 میلیون تومان پیشنهاد داده اند.

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.