یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید آپارتمان در مناطق مصرفی تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان در مناطق مصرفی تهران

بر اساس تحقیقات میدانی انجام شده توسط پایگاه خبری ملک هفت، به گفته برخی از واسطه های ملکی ،وضعیت قیمت مسکن در مناطق مصرفی تهران تا حدودی کاهش پیدا کرده است.

لیست قیمت آپارتمان در مناطق مصرفی تهران

طی ماه های گذشته قیمت مسکن تهران به دلیل کاهش انتظارات تورمی و ریسک های اقتصادی با کاهش روبرو شده است.

این کاهش قیمت در برخی مناطق محسوس و در برخی مناطق نامحسوس بوده است.

طبق گفته های برخی از کارشناسان فعال در حوزه مسکن، کاهش قیمت آپارتمان در مناطق مصرفی تهران محسوس بوده به طوری که در مناطق 9 و 10 تهران به عنوان مناطق مصرفی واقع در مرز شمالی و جنوبی، قیمت مسکن 2 تا 3 میلیون تومان با کاهش مواجه شده است.

این کاهش قیمت ها بین ماه های آذر و دی ماه رخ داده است. لازم به ذکر است که قیمت آپارتمان در مناطق مصرفی تهران مانند مناطق 4 و 5 که تقریبا 25 درصد از کل معاملات مسکن در ماه را به خود اختصاص می دهند، 5 میلیون تومان از سوی برخی از واسطه های ملکی گزارش شده است.

لیست زیر قیمت آپارتمان های مناطق مصرفی تهران را به نمایش گذاشته است که با مشاهده آن متوجه عقب نشینی مالکان از دادن قیمت های نجومی برای فروش املاک خود می شویم.

بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی بانک مرکزی، از دو ماه گذشته جهش قیمت مسکن با توقف روبرو شد. این توقف از آبان ماه شروع شد که در این ماه قیمت مسکن تنها 2 درصد افزایش یافته بود. گزارش های رسمی در آذر ماه از تورم منفی قیمت حکایت داشت. با اینکه در دی ماه، متوسط قیمت مسکن در مقایسه با آذر ماه کمتر از 2 درصد افزایش یافت، اما این افزایش به حدی نامحدود بود که نمی توان به عنوان جهش قیمت یاد کرد. باوجود افزایش 2 درصدی قیمت مسکن در دی ماه، برخی از واسطه های ملکی ثبات و در مواردی کاهش قیمت آپارتمان در مناطق مصرفی تهران مانند مناطق 4، 5، 9 و 10 را تایید می کنند.

لیست قیمت آپارتمان در مناطق مصرفی تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.