چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران

بررسی های انجام شده در خصوص مناطق جنوبی و نیمه جنوبی شهر تهران حاکی از آن است که رکود بازار مسکن در مناطق جنوبی نیز وجود دارد به طوری که در دو ماه گذشته شاهد کاهش خریداران و از طرفی افزایش فروشندگانی که املاک خود را به عرضه در دفاتر املاک گذاشته اند، بودیم.

لیست قیمت مسکن در مناطق نیمه جنوبی پایتخت

بر اساس تحقیقات پایگاه خبری ملک هفت، در خصوص 4 منطقه جنوبی و نیمه جنوبی شهر تهران، حاکی از آن است که در دو ماه گذشته در مناطق 15، 16، 19 و 20 تهران نیز مانند سایر مناطق شهر، خرید و فروش ملک کاهش یافته است.

به گفته مشاوران املاک که در محلات جنوبی تهران در حال فعالیت هستند، یک بلاتکلیفی نسبت به آینده مسکن در مناطق جنوبی تهران وجود دارد که باعث می شود خرید و فروش در این مناطق کاهش داشته باشد.

البته این موضوع در گزارش آذر ماه سال 1399 نیز قابل مشاهده است. همانگونه که تعداد معاملات مسکن در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری کاهش یافته و نصف شده بود، این روند در آذر ماه نیز ادامه داشته و 43 درصد از معاملات مسکن نسبت به آبان ماه کاهش یافت.

لیست زیر قیمت مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران را به اطلاع شما می رساند.

بر اساس لیست قیمت مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران و همچنین به گفته برخی از مشاوران املاک منطقه 15 تهران، خرید و فروش مسکن در این منطقه کاهش داشته و یک بلاتکلیفی نسبت به آینده برای خرید یا فروش مسکن در این منطقه وجود دارد.

در منطقه 16 تهران نیز، در دوماه گذشته شاهد رکود نسبی قیمت مسکن بوده ایم که البته به گفته برخی از مشاوران املاک این منطقه، این وضع موقتی بوده و همانند سال های گذشته، در دو ماه پایانی سال، بازار مسکن باز هم به دوره رونق خود باز خواهد گشت.

اما مشاوران املاک فعال در منطقه 19 در مورد رکود بازار مسکن عنوان می کنند که: احتمالا این رکود ادامه دار بوده و شاید تا انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال آینده نیز ادامه داشته باشد.

با این که در دوران رکود، تعداد فایل های عرضه زیاد، و خریدار کم می شود، در منطقه 20 تهران، این وضع برعکس بوده و با وجود اینکه خریدار در منطقه وجود دارد، تعداد فایل هایی که فروشندگان برای فروش عرضه کرده اند کم می باشد

لیست قیمت مسکن در مناطق نیمه جنوبی تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.