دوشنبه 31 خرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

مرکز ایران داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان در تهران

لیست قیمت جدید رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان در تهران

بر اساس بررسی های صورت گرفته در فایل های اجاره در دفاتر املاک در خصوص رهن و اجاره مسکن در مناطق مصرفی شهر تهران، اغلب متقاضیان و مستاجران با بودجه ای در حدود 200 میلیون تومان به دنبال رهن و اجاره خانه هستند.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان

لیست زیر قیمت رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان را ارائه کرده است. با مشاهده لیست قیمت رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان، متوجه کم بودن فایل های رهن کامل به خصوص در مناطق نیمه شمالی و نیمه جنوبی تهران می شویم.

به گزارش ملک هفت و براساس بررسی های صورت گرفته در خصوص بازار معاملات مسکن اجاره ای، بیشتر مستاجرانی که به دنبال اجاره مسکن در مناطق مصرفی تهران هستند، بیشتر در حدود 200 میلیون تومان بودجه در اختیار دارند.

این افراد سعی در این دارند که واحدهای با رهن کامل حداکثر 200 میلیون تومانی پیدا کرده و هیچ اجاره ماهیانه ای پرداخت نکنند.

درحالی که بیشتر مالکان به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرنطینه های اخیر در تهران و همچنین کسادی بازارها، علی رغم ماه های پیش که به دلیل داغ بودن بازار بورس و بازدهی بالای آن، تمایل به دریافت رهن کامل از مستاجر بودند، اکنون بیشتر تمایل به دریافت اجاره ماهیانه دارند.

در ماه های اخیر که بازار بورس رونق و بازدهی بالایی داشت، بیشتر مالکان و موجران برای اینکه سرمایه بیشتری وارد بازار بورس کنند، املاک خود را به صورت رهن کامل اجاره می دادند اما اکنون که این بازار رونق خود را از دست داده است این مالکان به سمت دریافت اجاره ماهیانه بیشتر و پول پیش کمتر سوق پیدا کرده اند.

این مورد در لیست زیر در منطقه خواجه عبدالله به وضوح می توان مشاهده کرد، که یک آپارتمان 110 متری هیچ پیش پرداختی دریافت نکرده و به جای آن 20 میلیون اجاره ماهیانه دریافت می کند.

به طور کلی در ماه های اخیر، بازار رهن و اجاره مسکن به گونه ای شده است که، عرضه واحدهای اجاره کم و متقیان آن زیاد می باشد.

این وضعیت درست برعکس بازار خرید و فروش مسکن در ماه های اخیر است، که تعداد عرضه مسکن بالا بوده و متقاضیان خرید مسکن کم شده است.

لیست قیمت رهن و اجاره مسکن تا 200 میلیون تومان

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.