چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت مسکن در شرق تهران (بهمن 99)

لیست قیمت مسکن در شرق تهران (بهمن 99)

انتخاب محل مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی افراد بوده است. خصوصا برای زندگی در شهر تهران با تمام مشکلاتش نیازمند داشتن خانه ای مناسب می باشد.

شرق تهران یکی از مناطق مناسبی است که هر فردی که بودجه کافی برای خرید مسکن دارد، می تواند در این قسمت از تهران به دنبال آپارتمان مناسب با خود بگردد.

لیست قیمت مسکن در شرق تهران

ملک هفت لیست قیمت مسکن در شرق تهران را برای این افراد فراهم کرده است.

لیست زیر قیمت مسکن در شرق تهران را بر اساس آخرین قیمت ها نشان می دهد.

محله های شرق تهران

شرق تهران قسمتی از شهر تهران است که در سمت شرق قرار گرفته است.

در پایتخت تهران، علاوه بر این که شهر به صورت منطقه ای تقسیم بندی شده است، از نظر موقعیت جغرافیایی نیز به مناطق شرقی، غربی، شمالی ، جنوبی و مرکزی تقسیم شده است.

شرق تهران شامل مناطق 4، 8، 13، 14، 15 می شود و مناطق 3، 7 و 12 به سمت شرق تهران کشیده شده است.

شرق تهران نیز مانند سایر جهت های جغرافیایی تهران محله هایی دارد که بعضی از آن ها امکانات و شرایط بهتری نسبت به محله های دیگر در شرق تهران دارد.

در ادامه به معرفی 6 مورد از محله های تهران که به دلیل امکانات یا شرایط موجود از باقی محله ها معروف تر هستند می پردازیم.

  • محله حکیمیه: حکیمیه یکی از محله های منطقه 4 تهران است که در قسمت شمال شرقی تهران قرار گرفته است. این محله به دلیل نزدیکی به باغ های لویزان آب و هوای پاک و مطلوبی دارد.
  • شهرک والفجر: این محله در منطقه 6 تهران قرار گرفته است و از لحاظ بافت به سه بخش شهرک های تعاونی ساز، شهرک های شخصی ساز و اماکن عمومی تقسیم شده است.
  • مجید آباد: این محله نیز در منطقه 4 قرار گرفته است و به دلیل دسترسی راحت به بزرگراه های تهران و آب و هوای مناسب کوهستانی همواره مورد توجه افراد برای سکونت بوده است.
  • نارمک: این محله نیز در منطقه 4 و 8 تهران قرار گرفته است و به دلیل ساخت این محله توسط مهندسان فرانسوی از توجه زیادی برخوردار شده است.
  • تهرانپارس: از محله های معروف در منطقه 4 و 8 تهران است. این محله از طراحی مدرن خیابان ها بهره گرفته و به جز خانه های ویلایی ساختمان های نوساز نیز در آن جای دارد.
  • شهرک کاج: این محله در منطقه 7 تهران واقع شده است.

ملک هفت لیست قیمت مسکن در شرق تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.