یکشنبه 03 مهر 1401
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید آپارتمان های تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های تهران

ملک هفت لیست قیمت آپارتمان های تهران را که در دفاتر املاک برای فروش به عرضه گذاشته شده اند را جمع آوری کرده است.

لیست قیمت آپارتمان های تهران

بر اساس لیست زیر تعداد واحدهای مسکونی عرضه شده در تهران بر اساس سن بنا از نوساز تا 25 سال ساخت را شامل شده است.

از بین واحدهای عرضه شده آپارتمان های نوساز تا 10 سال ساخت تعداد بیشتری را در دفاتر املاک شامل شده است.

اکثر واحدهای عرضه شده در لیست قیمت آپارتمان های تهران، بزرگ متراژ بوده و قیمت آن ها از حداقل 650 میلیون تومان شروع و به 9 میلیارد تومان نیز می رسد.

با توجه به رکود بازار مسکن  و کاهش انتظارات تورمی در دو ماه گذشته، بسیاری از مالکان از ترس از دست دادن سرمایه خود املاک مسکونی‌شان را با قیمتی کم تر از  قیمت متعارف به عرضه گذاشته اند از طرفی دیگر متقاضیان مصرفی به امید کاهش بیشتر قیمت ها فعلا دست از خرید مسکن کشیده اند و متقاضیان سرمایه ای نیز تا زمانی که از افزایش قیمت مسکن در آینده مطمئن نشوند به بازار مسکن وارد نخواهند شد.

با این وجود اگر در این دوران خریداری در بازار مسکن یافت شود، قطعا خریدار واقعی بوده و قطعا اقدام به خرید واحد مسکونی خواهد کرد.

ملک هفت لیست قیمت آپارتمان های تهران را که در دفاتر املاک به عرضه گذاشته شده است را برای متقاضیان مصرفی که قصد استفاده از فرصت ها را دارند و احتمال می دهند که رکود بازار و کاهش قیمت ها موقتی می باشد را جمع آوری کرده است.

با مراجعه به لیست زیر می توانید از قیمت آپارتمان های تهران که از سوی مالکان در دفاتر املاک به عرضه گذاشته شده است اطلاع پیدا کنید.

همچنین درصورتی که به دنبال خرید املاک اکازیون در مناطق لوکس تهران هستید، می توانید در قسمت خریدملکی از آگهی های موجود در آن استفاده نمایید

لیست قیمت آپارتمان های تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.