جمعه 11 اسفند 1402
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران

تحقیقات میدانی پایگاه خبری ملک هفت نشان می دهد، در طی چندماه اخیر باتوجه به شرایط نسبی ثبات در بازار مسکن،  قیمت مسکن در برخی از مناطق تهران با میزان تقاضا همخوانی ندارد.

لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

معمولا زمانی که بازار مسکن در حالت رکود قرار دارد، بازار شب عید به صورت گذرا رونق پیدا می کند و به دلیل افزایش تقاضا قیمت ها نیز افزایش پیدا می کند اما بازار شب عید امسال با سال های قبل تفاوت هایی دارند.

جهش قیمت مسکن به دلیل تحولات بین المللی و کاهش ریسک های اقتصادی و غیر اقتصادی از آبان ماه سال جاری متوقف شد و به دنبال آن سرعت رشد قیمت مسکن در ماه های اخیر کمتر شد.

بر اساس تحقیقات میدانی ملک هفت، کاهش انتظارات تورمی در روزهای پایانی سال 99 نیز ادامه دارد اما برخی از فروشندگان به تصور بازار سنتی، ملک خود را برای فروش به بازار عرضه کردند و بعضا قیمت هایی بالاتر از ظرفیت تقاضا و شرایط بازار پیشنهاد می دهند.

آخرین رکود در بازار مسکن حدود دو سال و نیم طول کشید اما از ماه های اخیر برخی از فروشندگان امیدوار بودند ک بارا مسکن در شب عید به رونق نسبی برسد و بازدید خریداران به عقد قرارداد منتج شود. اما تحقیقات میدانی و گفته برخی از واسطه های ملکی حکایت از عدم تحقق این پیش بینی دارد.

به گفته برخی از واسطه های ملکی، بسیاری از فروشندگانی که در دوران کاهش قیمت مسکن و ثبات قیمت ها از فروش ملک خود دست کشده بودند در روزهای پایانی سال به تصور اینکه بازار رونق شب عید  را دارد به این بازار وارد شده و حتی قیمت بالاتری نسبت به هفته های پیش ارائه دادند.

مشاوران املاک معتقدند با وجود قرار داشتن در روزهای پایانی سال، میزان تقاضا مانند دوره های قبل نبوده و متقاضیان خرید مسکن به امید کاهش قیمت ها اقئام به خرید نمی کنند.

لیست زیر قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران را برای افرادی که به دنبال خرید مسکن در آن هستند فراهم آورده است.

لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.