سه شنبه 29 خرداد 1403
Flowers
  • جمعه 05 شهریور 1400
  • دسته‌بندی:
  • News
  • کد خبر: 5130
  • منبع : اقتصاد آنلاین

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

نامه رییسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی

نامه رییسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه رئیس جمهور برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی، تاکید کرد: بدون ایجاد وزارت مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی با چالش مواجه خواهد شد.

لغو طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی

 

به گزارش ملک هفت به نقل از ایسنا، محمد رضا رضایی کوچی، بیان کرد: با وجود اینکه روز یکشنبه گزارش کمیسیون عمران در خصوص کلیات طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در صحن مجلس قرائت شد و قرار بود امروز موافقان و مخالفان نظرات خود را ارائه کنند و این طرح بررسی شود اما این طرح از دستور کار مجلس کنار رفت.

رییس کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: آقای رییس، رئیس جمهور حال، طی نامه ای خواسته اند که این طرح فعلا مسکوت مانده و سال آینده مطرح شود. با توجه به اینکه یکی از شعارهای ایشان ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی بود، اگر وزارت مسکن ایجاد نشود این کار به سادگی انجام نخواهد شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اکنون برای تحقق این شعار دچار چالش خواهند شد چراکه وزارت راه و شهرسازی اکنون خیلی عریض و طویل است. بر اساس آخرین گزارشات و اخبار نیز قرار است ایشان آقای سعید محمد را به عنوان ویز پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس معرفی کند.

 

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.