Flowers
چهارشنبه 30 مهر 1399
شنبه 05 مهر 1399

جدول قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران

جدول قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران

با وجود تورم ملکی در دو سال اخیر، امید بسیاری از جوانان و مسکن اولی ها  برای خرید خانه و آپارتمان نا امید شد.

ملک هفت لیست قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران را برای افرادی که به دنبال خرید خانه ارزانتر از سایر مناطق تهران هستند فراهم آورده است.

لیست قیمت خانه و آپارتمان کمتر از متری 20 میلیون 

با وجود گرانی سرسام آور قیمت خانه در تهران، باز هم میتوان خانه ای ارزان پیدا کرد.

ملک هفت لیست قیمت خانه و آپارتمان های کمتر از 20 میلیون تومان در هر متر مربع را جمع آوری کرده است. هرچند قیمت این خانه ها در دوسال پیش بسیار کمتر از قیمت الانشان بود، اما با وجود قیمت نجومی خانه و آپارتمان هایی  که در سایر مناطق تهران هستند باز هم یافتن خانه و آپارتمان هایی که قیمت آن ها کمتر از 20 میلیون است، غنیمت است.

جدول زیر قیمت خانه و آپارتمان های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران را به نمایش گذاشته است.

مسکن اولی ها با مشاهده جدول قیمت خانه و آپارتمان های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران، تا حدودی می توانند به خرید خانه امیدوار شوند.

خصوصا با انتشار خبر افزایش سن بنا در وام مسکن یکم از 15 سال به 20 سال، به ناچار می توان به خرید خانه های کهسنال نیز اکتفا کرد.

قیمت خانه و آپارتمان های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران بر اساس سن بنای آن ها و متراژشان در جدول زیر قرار گرفته است.

قیمت خانه و آپارتمان کمتر از 20 میلیون در هر متر

نا امیدی مسکن اولی ها از خرید مسکن با تسهیلات مسکن یکم

با وجود سرعت بالای تورم، که در دو سال اخیر به بازار مسکن وارد شده است، بسیاری از خانه اولی ها توانایی خرید خانه و آپارتمان را ندارند، چرا که، نتوانسته اند کمبود بودجه ای که در دو سال تورم  ملکی رخ داده است را جبران نمایند.

گروه بسیاری از خانه اولی هایی که به امید خرید خانه، در صندوق پس انداز مسکن یکم سرمایه گذاری کرده بودند، اکنون نوبت دریافت وام مسکن یکم آن ها رسیده است اما هنوز نتوانسته اند وام خود را از صندوق خارج نمایند.

یکی از دلایل مهم این مسئله، کمبود بودجه مسکن اولی ها برای خرید مسکن است.

بیشتر افرادی که در صندوق پس انداز مسکن یکم سرمایه گذاری کرده اند، قشر جوان هستند.

مطمئنا این افراد قبل از سپرده گذاری در صندوق پس انداز مسکن یکم، تمام حساب و کتاب خود را کرده اند و مطمئن بودند که پس از اتمام سرمایه گذاری شان، با دریافت وام مسکن یکم و مقدار پس اندازی که برای خرید خانه و آپارتمان کنار گذاشتند ، می توانند خانه ای در تهران خریداری نمایند.

اما سرعت زیاد تورم در دو سال اخیر تمام امیدها را نا امید کرد.

تورمی که در این مدت بر بازار مسکن و سایر بازار ها از قبیل ارز، سکه و بورس وارد شده است، باعث شد که قیمت خانه به یکباره افزایش پیدا کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.