جمعه 17 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت آپارتمان های شمال تهران( پاییز 99)

لیست قیمت آپارتمان های شمال تهران( پاییز 99)

مناطق و محله های شمالی تهران، همواره جزو گران ترین مناطق تهران به حساب می آمدند.

قیمت آپارتمان های شمال تهران همیشه نجومی بوده و تا حدودی سرمایه گذارانی که در حوزه مسکن فعالیت می کنند به خرید مسکن در این مناطق اقدام می نمایند.

قیمت آپارتمان های شمال تهران

از محله های معروف مناطق شمالی تهران می توان به الهیه، فرمانیه، زعفرانیه، ولنجک، نیاوران، قیطریه، شهرک غرب و سعادت آباد اشاره کرد.

قیمت آپارتمان های شمال تهران به خصوص در محله های ذکر شده، بسته به امکانات خانه متفاوت است، اما این مسئله غیر قابل انکار است که قیمت خانه های شمال شهر تهران به شدت گران است و هر فردی قادر به خرید خانه در این مناطق نیست.

در ادامه لیست قیمت آپارتمان های شمال تهران، در برخی از محله های آن آورده شده است.

لازم به ذکر است که لیست زیر بر اساس معاملاتی که در پاییز 99 در مناطق شمالی تهران انجام شده و بر اساس آمار خام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جمع آوری شده است.

همچنین ملک هفت هیچ دخالتی در قیمت ها ندارد و فقط نمونه ای از آمار خرید و فروش ملک در مناطق شمالی تهران که در پاییز اتفاق افتاده است را نشان می دهد.

البته گفتنی است که لیست زیر نمی تواند معیاری برای قیمت گذاری در مناطق شمالی تهران باشد چرا که قیمت مسکن به خصوص در مناطق شمالی تهران، ماهانه در حال تغییر است.

به طور کلی قیمت آپارتمان های شمال تهران از متوسط قیمت مسکن در تهران که بانک مرکزی به صورت ماهانه در گزارشی از نرخ آن خبر می دهد، بیشتر است.

این نکته نیز قابل ذکر است که متراژ خانه های مناطق شمالی تهران اغلب بزرگ متراژ است و به ندرت می توان خانه های نقلی و کوچک در آن یافت همچنین اکثر این املاک لوکس بوده و امکاناتی قابل توجه از قبیل(استخر، سئنا، جکوزی، سالن سینما و اجتماعات، سالن ورزش، روف گاردن و ...) در این خانه ها دیده می شود.

قیمت آپارتمان های شمال تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.