سه شنبه 19 اسفند 1399
Flowers

جدول امروز قیمت آپارتمان مسکونی مناطق 9 و 10 تهران

جدول امروز قیمت آپارتمان مسکونی مناطق 9 و 10 تهران

ملک هفت، قیمت آپارتمان های مسکونی در مناطق تهران را برای افرادی که به دنبال سکونت در منطقه ای با امکانات مناسب، مطابق با بودجه خود هستند را فراهم آورده است.

برای اطلاع از قیمت فروش آپارتمان مسکونی در مناطق9 و10 تهران به لیست زیر مراجعه نمایید.

لیست قیمت آپارتمان مسکونی مناطق 9 و 10 تهران

جدول زیر قیمت فروش آپارتمان های مسکونی در مناطق 9 و 10 تهران را با توجه به فایل های موجود در مشاوران املاک به نمایش گذاشته است.

بر اساس جدول قیمت فروش آپارتمان های مناطق 9 و 10 تهران درمیابیم که بر خلاف سایر مناطق تهران که سازندگان، خانه ها و آپارتمان های نوساز ساخته شده را وارد بازار فروش نمی کنند، یافتن خانه نوساز، هرچند کم در مناطق 9 و 10 تهران راحتتر است.

مناطق 9 و 10 تهران تا حدودی در مرکز پایتخت در قسمت جنوبی شهر قرار گرفته است. این مناطق از قسمت جنوب با مناطق 11 و 12 و از شمال با مناطق 2 و 5 ارتباط دارند.

بنابراین افرادی که قصد خرید آپارتمان در منطقه 2 تهران را دارند اما بودجه کافی برای آن ندارند با وجود قیمت مناسب آپارتمان های مناطق 9 و 10 تهران، با تنزل منطقه به این مناطق روی می آورند.

ملک هفت قیمت فروش خانه های مناطق 9 و 10 تهران را برای افرادی که به سکونت در مرکز تهران به خصوص مناطق 2 و 5 علاقه دارند اما بودجه کافی ندارند را جمع آوری کرده است.

جدول قیمت فروش آپارتمان مسکونی در مناطق 9 و 10 تهران نشان می دهد که قیمت خانه در این مناطق تا حدودی از متوسط قیمت مسکن در تهران کمتر است.

لیست قیمت آپارتمان مناطق 9 و 10 تهران

مناطق 9 و 10 در کجای تهران هستند؟

منطقه 9 در غرب تهران واقع شده است. این منطقه دارای 2 ناحیه و 8 محله است. از اماکن مهم این منطقه میتوان به فرودگاه مهرآباد، پارک المهدی، پادگان جی، ساختمان مرکزی شهرداری منطقه اشاره کرد.

منطقه 10 تهران در مرکز پایتخت قرار گرفته است. امکانات و دسترسی های موجود در این منطقه باعث شده است که سکونت در آن راحت باشد.

از امکانات موجود در منطقه 10 تهران میتوان به:

  • امکانات درمانی( بیمارستان های اقبال، بابک، شهریار، لولاگر)
  • وجود سرانه فضای سبز کافی
  • وجود سینما (کارن، جی، المپیا)
  • دسترسی راحت به ایستگاه های مترو

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.