دوشنبه 31 خرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

مرکز ایران داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران

لیست قیمت جدید خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران

لیست زیر از کثرت خانه هایی که یک متر مربع آن از 20 میلیون تومان کمتر باشد اطلاع می دهد.

برای آگاهی از قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران با ملک هفت همراه باشید.

لیست قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، بررسی آمارهای ماهانه رسمی تحولات بازار مسکن که از سوی بانک مرکزی منتشر می شود، متوسط قیمت یک متر زیربنای مسکونی در مناطق شهر تهران در آبان ماه سال جاری، 27 میلیون تومان گزارش شده است.

از آنجایی که مناطق 1 و 3 تهران از مناطق لوکس به حساب می آیند و قیمت مسکن در آن ها بسیار بالا می باشد، اگر قیمت هرمتر مربع این دو منطقه را حساب نکنیم، متوسط قیمت مسکن حدودا 20 میلیون تومان می شود.

مطابق با آمارهای بانک مرکزی در آبان ماه 1399، سهم تعداد معاملات مسکن در منطقه یک فقط 4.5 درصد از کل معاملات می باشد و منطقه 3 نیز معاملات کمتر از منطقه یک به ثبت رسانده است.

همانطور که کارشناسان و مشاوران املاک هم اظهار داشتند، مناطق یک و 3 را می توان جزو مناطق لوکس تهران دانست که  مخخاطبان خاصی دارند.

لیست زیر قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان را برای متقاضیان خرید مسکن نشان می دهد. بر اساس لیست قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان، بیشتر این فایل ها در مناطق جنوبی و شرقی تمرکز دارند و افرادی که به دنبال خرید خانه ای کمتر از میانگین مسکن هستند، می توانند با جستجو در این مناطق مسکن مورد نظر خود را بر اساس بودجه شان بیابند.

همچنین علاوه بر مناطق جنوبی و شرقی تهران، خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان را در مناطق مرکزی شهر نیز، می توان یافت. هرچند که متوسط قیمت یک متر مسکن در مناطق مختلف متفاوت است.

بررسی لیست قیمت خانه های کمتر از متری 20 میلیون تومان در تهران، حاکی از آن است که فایل هایی که قیمت یک متر آن ها از متوسط قیمت مسکن کمتر باشد تنوع زیادی دارند. اینگونه که در مناطق جنوبی تهران فایل های بسیاری می توان یافت که قیمت یک متر آن ها حدود 11 میلیون تومان باشد، همچنین در مناطق شرقی و غربی نیز آپارتمان هایی در محدوده متری 14 تا 20 میلیون تومان یافت می شود.

لیست قیمت خانه های کمتر متوسط قیمت در تهران | ملک هفت

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.